oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

ବସ୍ତିରେ କାୟା ମେଲାଇଲାଣି କରୋନା, ୪ ଦିନରେ ୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

5/08/2020 at 11:38 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୫।୦୮ : ପୁଣି ଡରେଇଲାଣି ବସ୍ତି ସଂକ୍ରମଣ । ଶିରିପୁର କନ୍ଧ ସାହି ବସ୍ତିରେ ପଶିଛି କରୋନା । ଦିନକରେ ଏଠାରୁ ୧୪ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ବସ୍ତିରେ ଛନକା ପଶିଯାଇଛି । ଆଖପାଖ ଲୋକେ ବି ଭୟଭୀତ ଅଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଥମୁନି । ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମୁନି । ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୧୪୯ଜଣ ପଜିଟିଭ୍‌ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଏଥିରୁ ବସ୍ତି ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩୬ । ଶିରିପୁର କନ୍ଧ ସାହିରୁ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୪ଜଣ ପଜିଟିଭ୍‌ ଥିବାବେଳେ ସାଲିଆସାହିରୁ ବି ୧୪ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଏହାବାଦ୍‌ ଖଣ୍ଡଗିରି ତପୋବନ ବସ୍ତିରୁ ୩ଜଣ, ଜୟଦେବବିହାର ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ବସ୍ତିରୁ ୨ଜଣ, ବିଶେଶ୍ୱର ବସ୍ତିରୁ ଜଣେ ପଜିଟିଭ୍‌ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଇସ୍କନ ପାଖ ବସ୍ତିରୁ ୨ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଜୁଲାଇରେ ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢ଼ିଥିଲା । ଯଦିଓ ଅଗଷ୍ଟରେ ଏଯାବତ୍‌ ସେଭଳି ଦ୍ରୁତ ହାରରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହାନ୍ତି, ତଥାପି ବସ୍ତିକୁ ନେଇ ଡର ଘାରିଲାଣି । ଅଗଷ୍ଟ ମାସର ପ୍ରଥମ ୪ ଦିନ ଭିତରେ ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବସ୍ତିରୁ ୮୬ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେଣି ।

ଜୁଲାଇ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯେଉଁ ସବୁ ବସ୍ତିକୁ କରୋନା ପଶିନଥିଲା, ଏବେ ସେଠାରୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ବାହାରିଲେଣି । କେତେକ ବସ୍ତିରେ କରୋନା ପୂର୍ବାପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି । ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଶ୍ରମିକ ବସ୍ତିରୁ ଗତକାଲି ୩ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ବାହାରିଥିଲେ । ଗୌତମନଗର ବସ୍ତିରୁ ବି ୫ଜଣ ପଜିଟିଭ୍‌ ବାହାରିଥିଲେ । କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ପାଖ ରାଧାକୃଷ୍ଣ ବସ୍ତିରୁ ୨ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସାଲିଆସାହିରୁ ନିୟମିତ ପଜିଟିଭ୍‌ ବାହାରୁଥିବାବେଳେ ତାରିଣୀ ବସ୍ତିରୁ ଗତ ୧ ତାରିଖରେ ୧୦ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ । ଏଯାବତ୍‌ ବସ୍ତିରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ, ଲକ୍‌ଡାଉନ କୋହଳ ହେବା ପରେ ସଂକ୍ରମଣ ବଢ଼ିବା ଆଶଙ୍କା ଘାରିଛି । ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବିଏମ୍‌ସି ବସ୍ତି ଉପରେ ବିଶେଷ ନଜର ରଖିଛି ।

   Related Posts