vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୨୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮୯୩୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଧୋନୀ, କାଟିଲେ କେକ୍ : ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ
  • ||
  • କେବଳ ସ୍ପାଇସଜେଟ୍ ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନୀର ବିମାନରେ ମଧ୍ୟ ବଢୁଛି ତ୍ରୁଟି : ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା
  • ||
  • ୪୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ କୁଲ୍ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଜିତାଇଥିଲେ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍
  • ||
  • ଜନ୍ମଦିନରେ ଓ୍ୱିମ୍ବଲଡନ୍ ଦେଖିବାକୁ ପହଁଚିଲେ ମାହି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ
  • ||

ବିବାଦରେ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଗୁଞ୍ଜନ ସକସେନା-ଦି କାର୍ଗିଲ୍ ଗାର୍ଲ : ‘ଜଣେ ଗର୍ବିତ ଭାରତୀୟ ଏଭଳି ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ଅନୁଚିତ୍’

17/08/2020 at 9:46 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୧୭|୦୮:    ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କ ଗୁଞ୍ଜନ ସକସେନା ଦି କାର୍ଗିଲ ଗାର୍ଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଥମିବାର ନାଁ ନେଉଁନାହିଁ । ଏୟାରଫୋର୍ସର ଜଣେ ଲେଡି ପାଇଲଟଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି । ଲିଙ୍ଗଗତ ବିଭେଦ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏୟାର ଫୋର୍ସ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉପରେ ଆପତ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛି । ତେବେ ଅବସର ନେଇଥିବା ଓ୍ୱିଙ୍ଗ୍ କମାଣ୍ଡର  ନମ୍ରିତା ଚଣ୍ଡି ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ।

ନମ୍ରିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ହେଲିକପ୍ଟର ପାଇଲଟ ଭବେ ଦେଶର ସେବା କରିଛନ୍ତି । ସେ କେବେ ହେଲେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି । କେବେ ତାଙ୍କୁ ଲିଙ୍ଗଗତ ବିଭେଦର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିନି । ପୁରୁଷମାନେ ୟୁନିଫର୍ମରେ ଥିବା ବେଳେ ପ୍ରକୃତ ଭଦ୍ରବ୍ୟକ୍ତିର ପରିଚୟ ଦେଇଥାନ୍ତି।

ଏହାସହ ସେ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନକୁ ମଧ୍ୟ ତାତ୍ସଲ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନ ମିଛ କହୁଥିବା ଓ ଏୟାରଫୋର୍ସକୁ ବିବାଦରେ ରଖୁଥିବା ନମ୍ରିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେ ପରାମର୍ଶ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏପରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବା ଅନୁଚିତ । ଆଗକୁ ଏପରି ନକରନ୍ତୁ । ଭାରତୀୟ ଭାବେ ଗର୍ବ କରୁଥିବା ମହିଳାମାନେ ଏପରି ଫିଲ୍ମ କରିବା କଥା ନୁହେଁ ।ଇଣ୍ଡିଆନ ଏୟାରଫୋର୍ସର ପୂର୍ବତନ ଡେପୁଟୀ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ଅଶୋକ ଛିବର ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗୁଞ୍ଜନ ସକସେନା ଦି କାର୍ଗିଲ୍ ଗାର୍ଲ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ବାୟୁସେନାର ଯବାନ କିପରି ଅଶୋଭନୀୟ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

   Related Posts