suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ଠିକାଦାରଙ୍କ ଛୁରାମାଡ଼ରେ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର, ଠିକା କାମକୁ ନେଇ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ସନ୍ଦେହ

16/08/2022 at 9:34 PM

ଫୁଲବାଣୀ: ଠିକାଦାରଙ୍କ ଛୁରାମାଡ଼ରେ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର l ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସଦର ମହକୁମା ଡାକ୍ତର ଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି l ଆହତ ଜଣଙ୍କ ଫୁଲବାଣୀ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ନର୍ଥ ସେକ୍ସେନର ଯନ୍ତ୍ରୀ ଚକ୍ରଧର ନାହାକ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି l ଯନ୍ତ୍ରୀ ଚକ୍ରଧର ନାହାକଙ୍କ ପେଟ ଓ ହାତରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି l ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଠିକାଦାର ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଫୁଲବାଣୀ ସାହିର ଆକାଶ ମହାନ୍ତି l

ଯନ୍ତ୍ରୀ ଚକ୍ରଧର ନାହାକ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସହ ମିଶି ବାଇକରେ ଅଫିସକୁ ଯିବା ସମୟରେ କୋର୍ଟ ଛକରେ ଠିକାଦାର ଆକାଶ ବାଇକ ଅଟକାଇ ଛୁରାମାଡ଼ କରିଥିଲେ l ଆକ୍ରମଣ ଏତେ ଜୋରଦାର ଥିଲା ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ଜଣକ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ l ଅଭିଯୁକ୍ତ ଠିକାଦାର ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି । ୧୪୬/୨୨ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଟାଉନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ସେଠୀ କହିଛନ୍ତି l

କୌଣସି ଠିକା କାମକୁ ନେଇ ଠିକାଦାର ଆକ୍ରୋଶ ରଖି ଏହି ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି l ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ କ୍ଷୁଦ୍ର ଜଳସେଚନ ବିଭାଗ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭିତରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଠିକାଦାର ଆକାଶ ମହାନ୍ତି । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଯନ୍ତ୍ରୀମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି l ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଯନ୍ତ୍ରୀମାନେ ନିଜକୁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ମନେ କରି ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି l

   Related Posts