scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କନଷ୍ଟ୍ରକସନ୍ କମ୍ପାନୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ : ରୁମ୍‌ମେଟ୍ ଥାନାରେ ଅଟକ

22/02/2020 at 8:28 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୨।୨: ଭୁବନେଶ୍ବର ଇନଫୋସିଟି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ କନଷ୍ଟ୍ରକସନ କମ୍ପାନୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତକ ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବାଲିସୁଆଁର ଚିନ୍ମୟ ସ୍ବାଇଁ । ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କୁ କେହି ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୂପ ଦେବା ପାଇଁ ଫ୍ୟାନ୍ ରେ ଟାଙ୍ଗି ଦେଇଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଇନଫୋସିଟି ଥାନା ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ବାଲିସୁଆଁ ଅଞ୍ଚଳର ଚିନ୍ମୟ ସ୍ବାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ବରେ ଏକ କନଷ୍ଟ୍ରକସନ୍ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଫଳରେ ସେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରହୁଥିଲେ । ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସେ ରହୁଥିବା ଘରୁ ଫ୍ୟାନ୍ ରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ତେବେ ଚିନ୍ମୟକୁ କେହି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ନେଇ ପରିବାର ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଚିନ୍ମୟଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଆଭିଯୋଗ ନେଇ ଇନଫୋସିଟି ଥାନାରେ ପରିବାରଲୋକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି । ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ପରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଇନଫୋସିଟି ଥାନା ପୋଲିସ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଚିନ୍ମୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଛି । ଘଟଣାରେ ଚିନ୍ମୟଙ୍କ ଜଣେ ରୁମମେଟ୍ କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ପୋଲସ ।

   Related Posts