scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଭୀଷଣ ବର୍ଷାରେ ଛିଡା ହୋଇ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଥିଲେ କନଷ୍ଟେବଲ: ଗାଡି ଅଟକାଇ ସମ୍ମାନିତ କଲେ ଡିଆଇଜି

9/09/2020 at 3:54 PM

ପାଟନା ୦୯/୦୯ : ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ପାଟନା ପୋଲିସର ଏକ ନିଆରା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ବର୍ଷାରେ ଛିଡା ହୋଇ ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିବା ଜଣେ ଯବାନଙ୍କୁ ଡ଼ିଆଇଜି ନିଜେ ଗାଡି ଅଟକାଇ ପୁରସ୍କୃତ କରିଥିଲେ | ପୁରସ୍କୃତ କରିବା ସହ ତାଙ୍କର ଭୁରି ଭୁରି ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଅପରାହ୍ନରେ ସହରରେ ଭୀଷଣ ବର୍ଷା ହୋଇଥିଲା | ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଟ୍ରାଫିକ ମଧ୍ୟ ମନ୍ଥର ହୋଇଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଯେପରି କିଛି ଆସିବିଧା ନ ହେଉ ସେଥିପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ଯବାନ ବର୍ଷାରେ ଛିଡା ହୋଇ ନିଜ ଡ୍ୟୁଟି କରିଥିଲେ |

ମାମଲା ପାଟନା ଗୋଲମ୍ବରର | ସିପାହୀ ଅଶୋକ କୁମାର ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିଲେ | ନା ତାଙ୍କୁ ଓଦା ହେବାର ଭୟ ଥିଲା ନା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିବା ନେଇ କୌଣସି ଚିନ୍ତା ଥିଲା | ଏହି ସମୟରେ ବିହାରର ବରିଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ ଅଧିକାରୀ ବିକାଶ ବୈଭବ ଯିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିହାର ଏଟିଏସ ଡ଼ିଆଇଜି ଅଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଗାଡି ସେହି ବାଟ ଦେଇ ଯାଇଥିଲା | ଏଥିକିବେଳେ ବର୍ଷାରେ ଛିଡା ହୋଇ ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିବା ଅଶୋକଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କର ନଜର ପଡିଥିଲା | ସେ ଗାଡି ରୋକି ନିଜ ଅଶୋକଙ୍କୁ ଡାକିବାକୁ ନିଜ ଅଙ୍ଗ ରକ୍ଷକଙ୍କୁ ପଠାଇଥିଲେ | ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱ ପ୍ରତି ଅଗାଢ ପ୍ରେମ ଦେଖି ଅଶୋକଙ୍କ ଡ଼ିଆଇଜି ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଥିଲେ | ସେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ସାହସ ମଧ୍ୟ ବଢାଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ କାମରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇ ସେ ଅଶୋକ କୁମାରଙ୍କୁ ୨୫୦୦ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ଦେଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଠିକଣା ପଚାରିଥିଲେ | ଡ଼ିଆଇଜି ଏହି ସିପାହୀଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ | ବିକାଶ ବୈଭବ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନିଜ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ | ଡ଼ିଆଇଜିଙ୍କ ଠାରୁ ପୁରସ୍କୃତ ହୋଇଥିବା ଅଶୋକ କୁମାର ମଢେପୁରା ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ କନେଷ୍ଟବଳ ଅଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ପୋଷ୍ଟିଙ୍ଗ ପାଟନା ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସରେ ହୋଇଛି | ଡ଼ିଆଇଜି ବିକାଶ ବୈଭବଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା ହେଉଛି |

   Related Posts