LIFESTYLE
suno sunao
Aao Nxt
LIFESTYLE_728X90_B
suno sunao
AAo728x90 (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, odisha news,khabar odisha,news in oriya

ରାହୁଲଙ୍କ ଜେଲ୍ ଦଣ୍ଡର ବଦ୍‌ଲା ନେବ କି କଂଗ୍ରେସ; ରେଣୁକା କହିଲେ,  ‘ସୃର୍ପଣଖା’ ଆକ୍ଷେପରେ ପିଏମ୍‌ଙ୍କ ନାଁ କରିବି କେସ୍

24/03/2023 at 8:47 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମୋଦି ‘ସରନେମ୍’ ମାନହାନୀ ମାମଲାରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ  ଦୁଇ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ପରେ କଂଗ୍ରେସର ସମସ୍ତ ନେତା ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ଭିତରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ରେନୁକା ଚୌଧୁରୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ସଂସଦରେ ତାଙ୍କୁ ‘ସୃର୍ପଣଖା’ ଆକ୍ଷେପ କରି ଦେଇଥିବା କମେଣ୍ଟକୁ ନେଇ ମାନହାନି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବେ ବୋଲି ଟ୍ବିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ।

ରେଣୁକା ଚୌଧୁରୀ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏବେ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ପ୍ରଖର କରିବାକୁ ହେବ । ‘ସୃର୍ପଣଖା’ ଆକ୍ଷେପର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ରାଜ୍ୟସଭା ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ରେଣୁକାଙ୍କ ହସ ଉପରେ କିଛି ନକହିବାକୁ କହିଥିଲେ । ୨୦୧୮ ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୭ ତାରିଖରେ ପିଏମ ମୋଦି କହିଥିଲେ, ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ରାମାୟଣ ସରିଏଲ ପରେ ଏଭଳି ହସ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ରେଣୁକା ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ‘ସୃର୍ପଣଖା’ ସହିତ ତୁଳନା କରି ଟିପ୍ପଣୀ  ଦେଇଥିଲେ । ରେଣୁକାଙ୍କ  ଟ୍ବିଟ୍ ପରେ ଏବେ ବିବାଦ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । କଂଗ୍ରେସ ନେତା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି କ୍ଷମା ପ୍ରର୍ଥନା କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଏପଟେ ରେଣୁକା ଚୌଧୁରୀ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁରେ ମାନହାନି କେସ୍ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।  

୨୦୧୯ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଏକ ନିର୍ବାଚନ ରାଲିରେ ସବୁ ‘ମୋଦି’ ସର୍‌ନେମ୍‌ ଚୋର କହିଁକି । ସେ ଲଳିତ ମୋଦି ହୁଅନ୍ତୁ କି ନୀରବ ମୋଦି କି ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ହୁଅନ୍ତୁ । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଏହି ବୟାନ ପରେ ସୁରଟରେ ଏକ ମାନହାନି ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ସୁରଟ ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବା ସହିତ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ବିପକ୍ଷ ନେତା ବିରୋଧ କରିଥିବା ବେଳେ ରେଣୁକା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଟ୍ବିଟ୍ ବିରୋଧକୁ ପ୍ରଜ୍ଜ୍ବଳିତ କରିଛି ।

   Related Posts