ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ସ୍ମିତାରାଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି : ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ ଘେରାଓ କଲା କଂଗ୍ରେସ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ନାଁରେ ଏତଲା ଦେବେ ବିଜେପି କର୍ମୀ

23/10/2019 at 2:55 PM

ଯାଜପୁର ୨୩।୧୦: ପିଇଓ ସ୍ମିତାରାଣୀଙ୍କ ରହସ୍ୟଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାକୁ ରାଜନୀତି ଜୋର ଧରିଲାଣି । ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଓ ଆଚରଣକୁ ନେଇ ସବୁ ସ୍ତରରେ ବିରୋଧ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବିରେ ଆଜି ଜିଲ୍ଲା ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଯାଜପୁର ଏସପି ଅଫିସ ଘେରାଓ କରାଯାଇଛି । ସ୍ମିତାରାଣୀ ବିଶ୍ବାଳଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରି ଜିଲ୍ଲା ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ, ପାଣିକୋଇଲିରେ ଏସପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିଛି । ତାରିଣୀ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ବାହାରି ଏସପି ଅଫିସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ କଂଗ୍ରେସର ବହୁ ନେତା ଓ କର୍ମୀ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପ୍ରେସମିଟ୍ କରି ଘଟଣାକୁ ନିନ୍ଦା କରିଛି ରାଜ୍ୟ ବିଜେପି । ଆସନ୍ତା ୨୬ରେ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାର ସବୁ ଥାନା ଓ ଫାଣ୍ଡିକୁ ଯାଇ ଏସପିଙ୍କ ନାଁରେ ଏତଲା ଦେବେ ବିଜେପି କର୍ମୀ । ମୃତ ସ୍ମିତାରାଣୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ଏସପି ଆକ୍ଷେପ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଫୌଜଦାରୀ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବ ଦଳ । ତେବେ କାହିଁକି ଏସପିଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହୋଇନି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି ଦଳ । ଏଥିସହ ସ୍ମିତାରାଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ପ୍ରଶାସନର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛି ବିଜେପି ।

   Related Posts