କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ତ୍ରିରଙ୍ଗାକୁ ଅପମାନ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସରେ ମାମଲା ଦାଏର

Published By : Prameya-News7 Bureau | March 21, 2019 IST

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୩ : ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି | ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଜୋରସୋରରେ ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନରେ ବାହାରିଛନ୍ତି | ପ୍ରଚାରରେ ଲାଗିଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଥିବା ନଜରକୁ ଆସିଛି | ଦେଶର ଜାତୀୟ ପତାକା ତ୍ରିରଙ୍ଗାକୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଅପମାନ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବୁଧବାର ଦିଲ୍ଲୀ ବବାନା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା | ବାରଣାସୀରେ ଗଙ୍ଗା ଯାତ୍ରା ବେଳେ କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ତ୍ରିରଙ୍ଗାକୁ ଅପମାନ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ଅଭିଯୋଗକାରୀ ପ୍ରବେଶ ଦଵାସ ଜଣେ ଓକିଲ |

{"id":95473}


ପ୍ରବେଶ ଦଵାସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ୩ ଦିନ ଧରି ପ୍ରୟାଗରାଜରୁ ସଙ୍ଗମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଙ୍ଗା ଯାତ୍ରାବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତ୍ରିରଙ୍ଗାକୁ ଅପମାନ ଦେଇଛନ୍ତି | ଯାତ୍ରାବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଡଙ୍ଗାକୁ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ପତାକାରେ ଚାରିପଟୁ ଘେରା ଯାଇଥିଲା ବୋଲି ପ୍ରବେଶ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଡଙ୍ଗାର ଉପର ଭାଗ, ଏବଂ ଆଗପଛ ତ୍ରିରଙ୍ଗାରେ ଘେରା ଯାଇଥିଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଗଙ୍ଗା ତଟରେ ଲାଗିଥିବା ବ୍ୟାରିକେଟରେ ମଧ୍ୟ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ପତାକା ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ପ୍ରବେଶ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ତ୍ରିରଙ୍ଗା ପାଣିରେ ମଧ୍ୟ ଭାସୁଥିଲା | ଏହା ଜାତୀୟ ପତାକାର ଅପମାନ, ଦେଶର ଅପମାନ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପ୍ରବେଶ | ସେଥିପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଉଚିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପ୍ରବେଶ |

{"id":95474}


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବୁଧବାର ଦିନ କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଗଙ୍ଗା ଯାତ୍ରା ବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ର ବାରଣାସୀ ପହଂଚିଥିଲେ | ବାରଣାସୀରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋଦି ଲୋକଙ୍କୁ ବୋକା ଭାବିବା ଛାଡି ଦିଅନ୍ତୁ |

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.