scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଜାତିସିନା ବାସନ୍ଦ କଲା ପ୍ରେମ କଲାନି ବାସନ୍ଦ,ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିପାରିଲେନି ବୋଲି ଗଛରେ ଦେଇଦେଲେ ଫାଶୀ

13/01/2019 at 8:57 PM

ଜାମସେଦପୁର ୧୩/୧-ଜାତି ସିନା ବାସନ୍ଦ କଲା କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମ ବାସନ୍ଦ କଲାନି । ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଥିଲେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ଜାତିର । କେହି କାହାକୁ ପ୍ରେମରେ ଛାଡ଼ିପାରିଲେନି ବୋଲି ଝୁଲିପଡ଼ିଲେ ଗଛ ଡ଼ାଳରେ ।

ସିନେମାର ଏହି କାହାଣୀ ପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଜାମସେଦପୁରରେ । ପୂର୍ବ ସିଂହପୁର ଘାଟଶିଲା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା  । ହାଇସ୍କୁଲରେ ପଢ଼ୁଥିବା ସମୟରେ ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । କେହି କାହାକୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ନାରାଜ ଥିଲେ । ଏହି ଭଲ ପାଇବାରେ ଛାତ୍ରୀଜଣକ ଏତେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଘରଛାଡ଼ି ଛାତ୍ରଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ  । ସେଠାରେ ୬/୭ ଦିନ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଏହି ବିବାହକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ । ତେଣୁ ଛାତ୍ରୀ ନିଜଘରକୁ ଫେରିଆସିଥିଲେ ।

ଛାତ୍ରୀଜଣକ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିବାର ନିଶା କମି ନଥିଲା । ସେମାନେ ଲୁଚାଛପାରେ ମିଳାମିଶା କରୁଥିଲେ । ଘଟଣା ଘଟିବାଦିନ ସେମାନେ ଲୁଚି ନଈକୂଳରେ କଥାହେଉଥିବା କଥା ସେହି ଅଂଚଳର ଲୋକ ଦେଖିଥିବା କଥା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ସେମାନେ ସେଦିନ ରାତିରେ ଘରକୁ ଫରି ନଥିଲେ ବୋଲି ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ତା ପରଦିନ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଶବ ଆମ୍ବଗଛରେ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ସେମାନେ ଶାଢ଼ୀଦ୍ଵାରା ଗଛରେ ଫାଶୀ ଦେଇଥିବା କଥା ଥାନାଧୀକାରୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଅପମୃତ୍ୟୁ  ମାମଲା ରୁଜୁକରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଦେଇଛି ।

   Related Posts