oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଧଳା ଜହର କାରବାରରେ ଯୁବତୀ ଓ ଶିଶୁ, ଧରିବାକୁ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ବ୍ଲୁ ପ୍ରିଣ୍ଟ

6/02/2019 at 5:57 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୬|୨: ନିଶା ବେପାରୀଙ୍କୁ ଧରିବ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ । ଏ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ବ୍ଲୁ ପ୍ରିଣ୍ଟ । ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଓ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା କାରବାର ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇବ କମିଶରେଟ ପୋଲିସ । ଏହାକୁ ନେଇ ମିଶନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି କ୍ୟୂଏଟି ।

ଆକ୍ସନ ମୁଡରେ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ । ବନ୍ଧା ହେବେ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ବ୍ୟବାସାୟୀ । ରାଜଧାନୀର ଗଳିକନ୍ଦିରୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ସେମାନଙ୍କୁ ବାହାର କରିବ ପୋଲିସ । ହାତକଡା ପକାଇ ଜେଲରେ ପୁରାଇବ । ଏ ନେଇ ବ୍ଲୁ ପ୍ରିଣ୍ଟି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି କମିସନରେଟ ପୋଲିସ । ଆଉ କୁଇକ ଆକ୍ସନ ଟିମକୁ ଦିଆଯାଇଛି ଦାୟିତ୍ବ । କ୍ୟୁଏଟି ଟିମ ମଧ୍ୟ ମିଶନ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି । ଗତ ଦୁଇ ମାସ ଭିତରେ ୫ ରୁ ଅଧିକ ବ୍ରାଉନଗୁଗାର ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଧରିଛି କ୍ୟୁଏଟି ।

ରାଜଧାନୀରେ ଏବେ ନିଶା କାରବାରର ତରିକା ବଦଳିଛି । ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ହେଉ ଅବା ଗଞ୍ଜେଇ,  ମହିଳାଙ୍କୁ  ଏଥିରେ ସଂସ୍ଲିଷ୍ଟ  କରାଯାଉଛି । ଏପରିକି ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ସ୍ମଗ୍ଲିଂ କାରବାର କରୁଛନ୍ତି । ରାଜଧାନୀର ବସ୍ତି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି କାରବାର ଚାଲୁଛି । ଯାହାକୁ ରୋକିବା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ।

ରାଜଧାନୀକୁ ଅପରାଧ ଓ ଅପରାଧୀ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ କମିଶରେଟ ପୋଲିସ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି । ହେଲେ ନିତିଦିନ ଆସୁଛି ନିଶା କାରବାରର ଖବର । କେତେବେଳେ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ହେଉଛି ତ ପୁଣି କେବେ ଧରାପଡୁଛି ଧଳ ଜହର ।

   Related Posts