scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବେକରେ ଓଢଣୀ ଲଗାଇ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

15/01/2019 at 2:44 PM

ଭଦ୍ରକ ୧୫|୧: ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବାସୁଦେବପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଜଣେ ୟୁନିଫର୍ମ ପିନ୍ଧିଥିବା କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଆଜି ବେକରେ ଓଢଣୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ବାସୁଦେବପୁର ପୋଲିସ ଥାନା ପଛପଟେ ଥିବା ଗୋପାଳି ନାମକ ଏକ ଛାତ୍ରୀ ମେସ୍ ରେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ମୃତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ସୁପ୍ରିୟା ମହାନ୍ତି । ସେ ବାସୁଦେବପୁର  ଅଟଳବିହାରୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ କଳା ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ନାଁ ନରହରି ମହାନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ନିଜ ଗାଁ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମରା ଅଞ୍ଚଳରେ । ଆଜି ସକାଳେ ମେସ୍ ରେ ରହୁଥିବା ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରୀମାନେ କଲେଜକୁ ଗଲା ପରେ ସେ ମେସ୍ ରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମେସ୍ ର କବାଟ ଭିତର ପଟୁ ବନ୍ଦ କରିଥିଲେ । କଲେଜରୁ ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନେ ଫେରିବା ପରେ ଭିତରୁ ପଟୁ କବାଟ ବନ୍ଦ ଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ଅଘଟଣ ଆଶଙ୍କାରେ ମେସ୍ ଘରର ମାଲିକଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ । କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ଗଲାପରେ ସୁପ୍ରିୟା ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ଝୁଲିପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଘର ମାଲିକ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ବାସୁଦେବପୁର ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ଗତ ରବିବାର ଦିନ ସୁପ୍ରିୟା ବାସୁଦେବପୁର ନିକଟରେ ଥିବା ମନ୍ଦାରିକୁ ଯାଇଥିଲେ । ମନ୍ଦାରିରେ ତାଙ୍କ ମାମୁ ଘର । ୪ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଭାଇ ତାଙ୍କୁ ଏକ ମୋବାଇଲ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ଡାକ୍ତରଙ୍କଠାରୁ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଜବତ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts