suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ଗୁରୁବାର ରାଉରକେଲା ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ହକି ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ

4/01/2023 at 11:08 AM

ରାଉରକେଲା ୦୪/୦୧: ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ଘଟିବ ଆଉ ମାତ୍ର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ । ଦେଶର ବୃହତମ ହକି ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ ଆସନ୍ତାକାଲି ହେବ ଲୋକାର୍ପଣ । ରାଉରକେଲା ବିପିୟୁଟି ପରିସରରେ ନିର୍ମାଣ ସରିଥିବା ଦେଶର ବୃହତମ ହକି ଷ୍ଠାଡ଼ିୟମକୁ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ। ଆସନ୍ତାକାଲି ଦିନିକିଆ ଗସ୍ତରେ ରାଉରକେଲା ଯାଉଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ।

ବିର୍ସା ମୁଣ୍ଡା ହକି ଷ୍ଠାଡ଼ିୟମ, ରାଉରକେଲା ସହରରେ ଲାଗିଥିବା ଟ୍ରାଫିକ ସିଗନାଲ, ସିସି କ୍ୟାମେରା ଉଦଘାଟନ କରିବା ସହ ମୋ ବସ୍ ସେବାର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । ଏହା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗର ଉନ୍ନୟନ ଯୋଜନାର ଭିତ୍ତି ପ୍ରସ୍ତର ଦେବା ସହ ଅନେକ ଯୋଜନାର ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ । ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇସାରିଛି ରାଉରକେଲା ସହର ।

ଦେଶର ବୃହତ୍ତମ ହକି ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମର ଲୋକାର୍ପଣ ଉତ୍ସବରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାର ସମସ୍ତ ବିଧାୟକ ବିଧାୟିକା ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ । ଆସନ୍ତା ୧୩ ତାରିଖରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହ ରାଉରକେଲାରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍ ଯାହାକୁ ନେଇ ଚଳଚଂଚଳ ରାଉରକେଲା ସହର । ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତ୍ରୀସ୍ତରୀୟ ସୁରକ୍ଷାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସାଧା ପୋଷାକ ଧାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ଅଧିକାରୀ ବିଭିନ୍ନ ଛକ ଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନରେ ପଇଁତରା ମାରିବେ । ସହରକୁ ଜଗି ରହିବେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ।

   Related Posts