scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଗୁରୁବାର ରାଉରକେଲା ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ହକି ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ

4/01/2023 at 11:08 AM

ରାଉରକେଲା ୦୪/୦୧: ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ଘଟିବ ଆଉ ମାତ୍ର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ । ଦେଶର ବୃହତମ ହକି ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ ଆସନ୍ତାକାଲି ହେବ ଲୋକାର୍ପଣ । ରାଉରକେଲା ବିପିୟୁଟି ପରିସରରେ ନିର୍ମାଣ ସରିଥିବା ଦେଶର ବୃହତମ ହକି ଷ୍ଠାଡ଼ିୟମକୁ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ। ଆସନ୍ତାକାଲି ଦିନିକିଆ ଗସ୍ତରେ ରାଉରକେଲା ଯାଉଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ।

ବିର୍ସା ମୁଣ୍ଡା ହକି ଷ୍ଠାଡ଼ିୟମ, ରାଉରକେଲା ସହରରେ ଲାଗିଥିବା ଟ୍ରାଫିକ ସିଗନାଲ, ସିସି କ୍ୟାମେରା ଉଦଘାଟନ କରିବା ସହ ମୋ ବସ୍ ସେବାର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । ଏହା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗର ଉନ୍ନୟନ ଯୋଜନାର ଭିତ୍ତି ପ୍ରସ୍ତର ଦେବା ସହ ଅନେକ ଯୋଜନାର ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ । ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇସାରିଛି ରାଉରକେଲା ସହର ।

ଦେଶର ବୃହତ୍ତମ ହକି ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମର ଲୋକାର୍ପଣ ଉତ୍ସବରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାର ସମସ୍ତ ବିଧାୟକ ବିଧାୟିକା ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ । ଆସନ୍ତା ୧୩ ତାରିଖରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହ ରାଉରକେଲାରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍ ଯାହାକୁ ନେଇ ଚଳଚଂଚଳ ରାଉରକେଲା ସହର । ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତ୍ରୀସ୍ତରୀୟ ସୁରକ୍ଷାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସାଧା ପୋଷାକ ଧାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ଅଧିକାରୀ ବିଭିନ୍ନ ଛକ ଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନରେ ପଇଁତରା ମାରିବେ । ସହରକୁ ଜଗି ରହିବେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ।

   Related Posts