scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କେବଳ ଦାଢି ବଢାଇଲେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ହୋଇଯିବେ ନାହିଁ, ରାହୁଲଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କଲେ ସିଏମ ଧାମି

25/11/2022 at 8:22 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗତ ଦୁଇ ମାସ ଧରି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ କଂଗ୍ରେସର ଭାରତ ଯୋଡା ଯାତ୍ରା ଜାରି ରହିଛି । ଏହି ଯାତ୍ରାର ପ୍ରଭାବ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ଦୁଇ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଦାଢି ମଧ୍ୟ ବଢିଛି । ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ପରିପକ୍ୱ ବୟସ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡୁଛି । ଏହାରି ଭିତରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଦାଢିକୁ ନେଇ ବିଜେପି ନେତା ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ଶୁକ୍ରବାର ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପୁଷ୍କର ସିଂ ଧାମି କହିଛନ୍ତି, କେହି କେବଳ ଦାଢି ବଢାଇଲେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ହୋଇଯିବେ ନାହିଁ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆସାମ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହିମନ୍ତ ବିଶ୍ୱ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଦାଢିକୁ ନେଇ ରାହୁଲଙ୍କ ତୁଳନା ଇରାକର ପୂର୍ବତନ ଏକଛତ୍ରବାଦୀ ଶାସକ ସଦ୍ଦାମ ହୁସେନ ସହ କରିଥିଲେ ।

ସିଏମ ଧାମି କଟାକ୍ଷ କରି କହିଛନ୍ତି, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଦାଢି ବଢାଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ପରି ଛବି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କରୋନା ସମୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଯାଏଁ ଦାଢି ରଖିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ସେତେବେଳେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ହିମନ୍ତ ବିଶ୍ୱ ଶର୍ମା ଗୁଜରାଟରେ ଏକ ରାଲିକୁ ସମ୍ୱୋଧିତ କରି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଉପରେ କଟାକ୍ଷ କରି କରିଥିଲେ, ଆଣପଙ୍କ ଚେହେରା ସଦ୍ଦାମ ସୁହେନ ପାଇଁ କାହିଁକି ଦେଖାଯାଉଛି । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଜୀ ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରା ଏପରି ହେବା ଦରକାର, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଦେଖିପାରିବେ, ସରଦାର ପଟେଲଙ୍କୁ ଦେଖିପାରିବେ । କିନ୍ତୁ ଏପରି ନ ହେବା ଦରକାର ଯେଉଁଥିରେ ସଦ୍ଦାମ ହୁସେନ ଦେଖାଯିବ ।

   Related Posts