scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୭୩ବର୍ଷ ବୟସରେ ପଦାର୍ପଣ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ; ଚଳିତବର୍ଷ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିବେନାହିଁ ନବୀନ

16/10/2018 at 10:17 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୬|୧୦: ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ । ୭୩ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ  କରିଛନ୍ତି  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । କିନ୍ତୁ ରାଜ୍ୟରେ ବାତ୍ୟା ଓ ବନ୍ୟା ପ୍ରଭାବରେ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବା ଲାଗି ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି ।  ରାଜ୍ୟର ଅଧିକାଂଶ ଭାଗରେ ବାତ୍ୟା ଓ ବନ୍ୟାରେ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ, ଲୋକେ ଦୁର୍ଦ୍ଦଶା ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି । ଏଭଳି ସମୟରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ନବୀନ । ପ୍ରତିବର୍ଷ ନବୀନ ନିବାସରେ  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ  ଜନ୍ମଦିନରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବାକୁ  ନେତା, ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରଶସଂକଙ୍କ  ଭିଡ ଜମୁଥିବା ବେଳେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ନବୀନ  ଏସବୁ  ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି । ୧୯୪୬ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ୧୬ତାରିଖରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ରାଜ୍ୟର ୧୪ତମ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । ସାମ୍ପ୍ରତିକ ରାଜନୀତିରେ ଓଡ଼ିଶାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ବିରଳ ରାଜନେତା । କାରଣ ତାଙ୍କର ସରଳ ଜୀବନଶୈଳୀ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ରାଜନେତାଠାରୁ ନିଆରା କରିଛି । କେବଳ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ  ସାରଦୀୟ ପୂଜାର ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ।

   Related Posts