AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ମାନସିକ ବିକୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ୨ମୃତ ଘଟଣା; ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ଅନୁକମ୍ପା ସହାୟତା ଘୋଷାଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

17/01/2019 at 4:51 PM

ନୟାଗଡ ୧୭|୧: ନୟାଗଡ ଓଡଗାଁ ସହରରେ ମାନସିକ ବିକୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ୨ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ମୃତକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ଅନୁକମ୍ପା ସହାୟତା ଘୋଷଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ନୟାଗଡ ଓଡଗାଁ ସହରରେ ମାନସିକ ବିକୃତ ଯୁବକ ଆକ୍ରମଣରେ ୨ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୨ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ । ଯୁବକଙ୍କୁ କାବୁ କରିବାକୁ ଯାଇ ଖୋଦ୍ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ମାନସିକ ବିକୃତ ଯୁବକ ହେଲେ କୁଶଠିପିର ନିରଞ୍ଜନ ମଲ୍ଲିକ । ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ କାବୁ କରି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛି । ୨ ମୃତକ ହେଲେ ଗୋଡିପଲିର ମଦନୀ ପ୍ରଧାନ ଓ ଜାମୁସାହିର ଲୋଚନ ସେଠୀ । ଲୋଚନ ନିକଟସ୍ଥ ପରିବା ମାର୍କେଟର ରାତ୍ର ଜଗୁଆଳି ଥିଲେ । ସେହିପରି ମଦନୀ ନିଜ ଝିଅର ପ୍ରସବ ପାଇଁ କ୍ଲିନିକକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ କ୍ଲିନିକରେ ପଶି ଉଭୟ ମା ଓ ଝିଅଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ସେଥିରେ ମା ମଦନୀର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଝିଅ ସୁଲୋଚନାକୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।  ସେହପରି ମଶାବାଡିର ଅମୂଲ୍ୟ ବାରିକ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଭୋର ୩ଟାରୁ ୫ଟା ମଧ୍ୟରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଘଟଣା । କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଓଡଗାଁ-ଭଞ୍ଜନଗର ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts