ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

“ମୋଦି ହେ ତୋ ମୁଁମକିନ୍ ହେ” ନାରା ଶୁଣି ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ନିଜ ବାପାଙ୍କ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ମୋଦିଙ୍କୁ ଲେଖିଲେ ୩୭ଟି ଚିଠି

8/06/2019 at 2:14 PM

ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ସାର୍ଥକ ତ୍ରିପାଠୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ୩୭ଟି ଚିଠି । ସାର୍ଥକ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ରୁହନ୍ତି । ନିଜ ବାପାଙ୍କ ଚାକିରୀ ଫେରେଇଦେବା ପାଇଁ ମୋଦିଙ୍କୁ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି । ସାର୍ଥକଙ୍କ ବାପା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଷ୍ଟାଫ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫିସରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ । ବାପାଙ୍କ ଚାକିରୀ ଯିବାପରେ ସାର୍ଥକ ମୋଦିଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ କି ଦୁଇଟି ନୁହେଁ ବରଂ ୩୭ଟି ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଚାକିରୀ ଯିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି । ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଶୋଚନୀୟ ହୋଇପଡିଛି । ସେଥିପାଇଁ ବାପାଙ୍କ ଚାକିରୀ ଫେରାଇ ଦେବା ପାଇଁ ସେ ମୋଦିଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖି ଆନ୍ତରିକ ଗୁହାରି ଜଣେଇଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, କୌଣସି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଚାକିରୀରୁ ବାହାର କରିଦିଆଯାଇଛି । ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଚାକିରୀରୁ ବାହାର କରିଦେଇଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉ ବୋଲି ସେ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି । ସେ ୨୦୧୬ ମସିହାରୁ ମୋଦିଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ହେଲେ ଚିଠିର ଜବାବ ମିଳିନାହିଁ ।

ସାର୍ଥକ ଆଉ ଏକ ଚିଠିରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଏକ ସ୍ଲୋଗାନ ଶୁଣିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଏ “ମୋଦି ହେ ତୋ ମୁଁମକିନ୍ ହେ”, ସେଥିପାଇଁ ମୋଦି ଥରେ ତାଙ୍କ ଗୁହାରି ଶୁଣନ୍ତୁ ବୋଲି ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts