ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ବୈଠକ ପାଲଟିଲା ରଣକ୍ଷେତ୍ର: ବିଜେପି ଓ ବିଜେଡି ସମର୍ଥକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୫ ଜଣ ଆହତ

23/12/2020 at 5:25 PM

ବରୀ୨୩/୧୨: ବରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକକୁ ନେଇ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ। ବିଜେପି ଓ ବିଜେଡି ସମର୍ଥକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ଦେଖି ପୋଲିସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି । ସୂଚନା ମୁତାବକ ଏକ ଉନ୍ନୟନ ମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ହଟ୍ଟଗୋଳ ହୋଇଛି । ବରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତିର ବୈଠକ ପୂର୍ବରୁ ୨ ବିଜେପି ଓ ବିଜେଡି ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି। ବୁଧବାର ବରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତିର ଷଷ୍ଠ ସାଧାରଣ ପରିଷଦ ବୈଠକ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ୨ ରାଜନୈତିକ ଦଳର କର୍ମୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଘଟିଛି।

ଏଥିରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷରୁ ୫ ଜଣ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଖବର ପାଇ ବରୀ ପୋଲିସ ଏକ ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ସହ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଗଣ୍ଡଗୋଳକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ ।  ଅନ୍ୟପଟେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଯୋଗୁଁ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକ ସୁଚାରୁରୂପେ ହୋଇ ପାରିନାହିଁ । ଗୃହ ମଧ୍ୟରେ ପଞ୍ଚାୟତ ପ୍ରତିନିଧିମାନେ ହୋହଲ୍ଲା କରିଥିଲେ। ଫଳରେ ବୈଠକ ଚାଲିବାରେ ବାଧା ଉପୁଜିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ବ୍ଲକ ପରିସର ବାହାରେ ଉଭୟ ଗୋଷ୍ଠୀର କର୍ମୀ ଭିଡାଭିଡ଼ି ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବା ସହ ବାଇକ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଥିଲେ । ଭିଡକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ ନାକେଦମ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

   Related Posts