AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର 

22/12/2022 at 5:25 PM

ସାନଖେମୁଣ୍ଡି ୨୨/୧୨: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ପାତ୍ରପୁର ବ୍ଲକ ଜରଡ଼ା ଥାନା ସାମନ୍ତିଆପଲ୍ଲୀ ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ଆଗରେ ଗୁରୁବାର ରକ୍ତାକ୍ତ ସଂଘର୍ଷ ଘଟିଛି । ଏଥିରେ ଉକ୍ତ ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆମ୍ବଗାଁର ଏମ. ରାମରାଓଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଦାଦା ଏମ. କ୍ରୀଷ୍ଣା ରାଓ ଓ ଏମ. ଲାଛେୟା ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାରେ ଗୁରୁବାର ସାମନ୍ତିଆପଲ୍ଲୀ ପଂଚାୟତରେ ଆମ୍ବଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଚାଉଳ ବଣ୍ଟନ ହେବାର ଥିଲା । ବଣ୍ଟନ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ କିଛିବ୍ୟକ୍ତି ହଠାତ  ଖଣ୍ଡା, କାତି ବାହାର କରି ଆକ୍ରମଣ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକେ ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ନିକଟରେ ଥିବା କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ବି ଡ଼ରିଯାଇଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ଗୋଷ୍ଠୀର ଆକ୍ରମଣରେ ଇଂ.ରାମରାଓ, ଇଂ.କ୍ରିଷ୍ଣାରାଓ ଓ ଏମ.ଲାଛେୟା ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପଡିଥିବା ବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ପାତ୍ରପୁର ମେଡିକାଲ ଆଣିଥିଲେ ।

ହେଲେ ଡାକ୍ତର ଗୁରୁତର ଆହତ ରାମାରାଓଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଗୁରୁତର ଆହତଙ୍କୁ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡ଼ମେଡିକାଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜରଡ଼ା ପୋଲିସ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଘଟଣା ପରେ ଆକ୍ରମଣକାରୀ ଫେରାରଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts