vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିଭୋ ଉପରେ ଚଢଉ ନେଇ ଚୀନର ରାଗ, କହିଲା- ‘ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା କମିଯିବ…’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୨୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮୯୩୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଧୋନୀ, କାଟିଲେ କେକ୍ : ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ
  • ||
  • କେବଳ ସ୍ପାଇସଜେଟ୍ ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନୀର ବିମାନରେ ମଧ୍ୟ ବଢୁଛି ତ୍ରୁଟି : ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା
  • ||
  • ୪୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ କୁଲ୍ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଜିତାଇଥିଲେ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍
  • ||
  • ଜନ୍ମଦିନରେ ଓ୍ୱିମ୍ବଲଡନ୍ ଦେଖିବାକୁ ପହଁଚିଲେ ମାହି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ସପକ୍ଷରେ କାରବିୟାନ ଟିମ୍‌ର ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗେଲ୍‌ଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ନେଇ ହଇଚଇ

19/09/2021 at 11:02 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୯/୦୯: ପାକିସ୍ତାନ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଶେଷ ସୀମିତ ଓଭର କ୍ରିକେଟ୍ ସିରିଜ୍ (PAK ବନାମ NZ ସିରିଜ୍ ପରିତ୍ୟକ୍ତ) ବାତିଲ୍ କରାଯାଇଛି । ସୁରକ୍ଷା କାରଣରୁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ସିରିଜ ନ ଖେଳିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ଏହା ପରେ ଦଳ ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ଫ୍ଲାଇଟ୍ ଦ୍ୱାରା ନିଜ ଦେଶକୁ ଫେରିଛି । ତେବେ ଏହା ପରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ।

କିଛି ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ପାକିସ୍ତାନକୁ ସମର୍ଥନରେ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ର ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କ୍ରିସ୍ ଗେଲ୍ । ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ନେଇ ଏବେ ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ପାକିସ୍ତାନ ଯାଉଛି, ଯିଏ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ମୋ ସହ ଆସ । ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟର ମହମ୍ମଦ ଆମୀର ଗେଲଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆମୀର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯାଆ ସେଠାରେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀଙ୍କୁ ଭେଟିବ । ତେବେ ଗେଲ୍ କେବଳ ପାକିସ୍ତାନକୁ ସମର୍ଥନ କରି ଏହି ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେଠାକୁ ଯିବାର କୌଣସି ନିଶ୍ଚିତତା ନାହିଁ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ପାକିସ୍ତାନ ସୁପର ଲିଗ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କ୍ୱେଟା ଗ୍ଲାଡିଏଟରର ମାଲିକ ନାଦିମ ଓମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନ ସୁରକ୍ଷିତ ବୋଲି ବିଶ୍ୱକୁ ଏକ ଦୃଢ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇବା ପାଇଁ କ୍ୱେଟା ଗ୍ଲାଡିଏଟର ପାକିସ୍ତାନରେ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ।

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ୱେଟା ଗ୍ଲାଡିଏଟର ଉପଲବ୍ଧ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ସେ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନ ବୋର୍ଡ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ । ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ୱନ୍ଧୀୟ ଧମକ ପାଇବା ପରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପାକିସ୍ତାନ ଗସ୍ତରୁ ନିଜ ଦଳ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ।

ଅକ୍ଟୋବରରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଦୁଇଟି ଟି -20 ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପାଇଁ ରାୱଲପିଣ୍ଡି ଯାତ୍ରା କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ୨୦୦୫ ପରେ ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପାକିସ୍ତାନ ଗସ୍ତ ହେବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତିର ଆକଳନ କରିବା ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ।

   Related Posts