AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

ତନ୍ତ୍ର ପୂଜା କରିବାକୁ ଆସିଥିଲା, କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲା : ଦେଢମାସ ପରେ ଗିରଫ

15/02/2020 at 12:53 PM

ସୋନପୁର ୧୫।୦୨: ଅଭିନବ ଉପାୟରେ ଚୋରି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ପୋଲିସ ।  ପୂଜା ନକଲେ ତୁମ ପରିବାରରେ ପିଲାଛୁଆ ମରିଯିବେ ବୋଲି କହି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରୁ ଟଙ୍କା ଓ ସୁନାଗହଣା ଲୁଟିନେଇଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ । ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ଲୋଇସିଂହାରୁ  ଯୁବକକୁ  ଗିରଫ କରିଛି ସୋନପୁର ପୋଲିସ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ଜାନୁଆରୀ ୧ତାରିଖ ଦିନ ସୋନପୁରର ହରଡଖୋଲ ଗାଁର ସୁକଦେବ କର୍ଣ୍ଣଙ୍କ ଘରକୁ ଜଣେ ଅତିଥି ଆସିଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରେ ରହିବା ପରେ ସୁକଦେବଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କହିଥିଲେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ । ଘର ଭିତରେ ପୂଜା ନକଲେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ବିପତ୍ତି ପଡିବା ବୋଲି କହିଥିଲେ । ତେଣୁ ଏଭଳି ବିପତ୍ତିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାକୁ ହେଲେ ସମସ୍ତ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ପୂଜା କରିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଘରେ ଟଙ୍କା ସୁନା ଯାହା ଅଛି ଦେଲେ, ମୁଁ ପୂଜା କରିଦେବି ଓ ତୁମ ଘରୁ ସମସ୍ତ ବିପତ୍ତି ଦୂର ହୋଇଯିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ସୁକଦେବ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଘରର ଅଳଙ୍କାର ଆକାରରେ ୬୦ଗ୍ରାମ ସୁନା, ନଗଦ ୧ଲକ୍ଷ ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇଦେଇଥିଲେ , ପରେ ସୁଯୋଗ ଦେଖି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ସୁକଦେବ ଏନେଇ ୪ତାରିଖ ଦିନ ସୋନପୁର ଥାନାରେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ କେସ୍‌ ନଂ ୨୪/୨୦୨୦ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଏକ ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରାଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିବା ସହ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇଛି । ତେବେ ସୁକଦେବଙ୍କୁ ମିଛ କହି ଟଙ୍କା ଠକିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ଲୋଇସିଂହାରୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିକଟରୁ କିଛି ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଜବତ ହୋଇଛି ।

   Related Posts