AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଶାସ୍ତ୍ରୀନଗର ଶୁଭଶ୍ରୀ ମହାପାତ୍ର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନର ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରୀ

7/09/2022 at 2:40 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୭/୦୯: ଭୁବନେଶ୍ବର ଶାସ୍ତ୍ରୀନଗର ଶୁଭଶ୍ରୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଖୋଳତାଡ କରୁଛି ପୋଲିସ । ଶୁଭଶ୍ରୀଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ଜେନାକୁ ଦୁଇ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି ପୋଲିସ । ଗତକାଲି ପୋଲିସ ଚିତ୍ତକୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିଛି । ଆଜି ତାର ରିମାଣ୍ଡ ଅବଧି ଶେଷ ହେବ। ରିମାଣ୍ଡ ସମୟରେ ପୋଲିସ ହାତରେ ବହୁ ଗୁରୁତ୍ବ ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ଲାଗିଛି ।

ଡ୍ରାଇଭର ଚିତ୍ତର ଦମଦାର ଲଭ ଷ୍ଟୋରୀ । ଦାମୀ ଗିଫ୍ଟ ଦେଇ ଦିଲ ଜିତୁଥିଲା । ଏହାପରେ ଏକାଧିକ ସେମାନଙ୍କୁ ଫସାଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲା । ଶାସ୍ତ୍ରୀନଗର ଶୁଭଶ୍ରୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପଛର ଖଳନାୟକ ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ରିମାଣ୍ଡ ସମୟରେ ଉଗାରିଛି ସତ। କେବଳ ଶୁଭଶ୍ରୀ ନୁହେଁ, ନିଜ ଜାଲରେ ଏକାଧିକ ମହିଳା ଙ୍କୁ ଫସାଇଥିଲା । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଥିଲା ଚିତ୍ତ ।

କିନ୍ତୁ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ବଳ ପ୍ରୟୋଗ କରି କିଛିଦିନ ମଉଜ କରିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଉଥିଲା ଚିତ୍ତ। କିନ୍ତୁ ଶୁଭଶ୍ରୀଙ୍କ ଘଟଣାରେ ସବୁ ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗ ସତ୍ତ୍ବେ ଧରାପଡିଥିଲା ଏହି କରିତକର୍ମା ଜଣଙ୍କ । ଗତକାଲି ପୋଲିସ ଚିତ୍ତକୁ ରିମାଣ୍ଡ ରେ ଆଣିଛି । ଆଜି ତାର ରିମାଣ୍ଡ ଅବଧି ଶେଷ ହେବ। ରିମାଣ୍ଡ ସମୟରେ ପୋଲିସ ହାତରେ ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ଲାଗିଛି।

   Related Posts