AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଧରି ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ସିଜେଆଇ, ଦେଖାଇଲେ କୋର୍ଟରେ କେମିତି ହୁଏ କାମ

6/01/2023 at 5:52 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଶୁକ୍ରବାର ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେଠାରେ ଥିବା ବରିଷ୍ଠ ବିଚାରପତିଙ୍କ ସହ ଆଇନଜୀବୀ ଚକିତ ହୋଇଥିଲେ । ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ୍ ଡିୱାଇ ଚନ୍ଦ୍ରଚୂଡ ନିଜର ଦୁଇ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଝିଅଙ୍କୁ ଧରି ଆଜି କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଦୁହିଁରେ କୋର୍ଟ ପରିସର ବୁଲାଇ ଦେଖାଇଥିଲେ ।

ସକାଳ ୧୦ଟା ସମୟରେ ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ୍ ଡିୱାଇ ଚନ୍ଦ୍ରଚୂଡ କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ତେବେ ସେ ନିଜର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ଧରି ପବ୍ଲିକ ଗ୍ୟାଲେରୀ ଦେଇ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ସିଜେଆଇ କୋର୍ଟ ରୁମ୍ ନମ୍ୱର ୧ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇଥିଲେ । ଏହାସହ କୋର୍ଟ କିପରି କାର୍ଯ୍ୟକରେ ତାହା ଦେଖାଇଥିଲେ । ସିଜେଆଇ ଡିୱାଇ ଚନ୍ଦ୍ରଚୂଡ ନିଜ ଝିଅ ମାହି(୧୬) ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା (୨୦)ଙ୍କୁ ବିଚାରପତି କେଉଁଠି ବସନ୍ତି ଏବଂ ଆଇନଜୀବୀ କେଉଁ ବିତର୍କ କରନ୍ତି ସେହି ସ୍ଥାନ ଦେଖାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ନିଜ ଚାମ୍ପ୍ୱରକୁ ନେଇ ବୁଲାଇଥିଲେ ।

ତେବେ ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତିଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଝିଅଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ସିଜେଆଇ ଡିୱାଇ ଚନ୍ଦ୍ରଚୂଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

   Related Posts