ନଭେମ୍ବର ୧୯ ତାରିଖ, ରବିବାର; ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନ

Published By : Prameya-News7 Bureau | November 19, 2023 IST

ମେଷ - ବାହ୍ୟ ସୂତ୍ରରୁ ଆୟର ଯୋଗ ରହିଛି ।ମନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ପୋଷାକ ପ୍ରତି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସୁବିଧା ହେବ, କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ସରଳ ହେବ ।

ବୃଷ - କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତତ୍ପର ହୋଇ ପର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ।ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେବ । ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ । ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ ।ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ କିଛି ନୂଆ ସୂଚନା ପାଇବେ ।

ମିଥୁନ - ମନରେ ନିରାଶା ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷ ରହିପାରେ । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ପରିବାରରେ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ହୋଇପାରେ । ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ।

କର୍କଟ- ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ ।ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେବ । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

ସିଂହ - ଘାତ ଚନ୍ଦ୍ର କାରଣରୁ ଦିନଟି ରେ ସୁଖ ସମ୍ମାନ ହାନି ଘଟି ପାରେ ।ମନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ । ଚାକିରିରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିଛି ।

କନ୍ୟା - ଆପଣ ଦୃଢ଼ ମନା ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ।ମନ ଖୁସି ରହିବ । ତଥାପି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।କିଛି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି ।ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ ।

ତୁଳା- ମନରେ ଅନ୍ୟପ୍ରତୀ ଈର୍ଷାଭବ ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଯାନର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ ବଢିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ।

ବିଛା - ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ହେବ । କିନ୍ତୁ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇଁ କମ୍ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ । ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ସଫଳତା ପାଇବାର କମ୍ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ଧନୁ - ଦିନଟି ଏତେ ଭଲ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବା ନାହିଁ । ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ । ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଏକ ମାଧ୍ୟମ ହୋଇପାରିବେ ।

ମକର - ରାଶିକୁ ଶ୍ରୀ ଚନ୍ଦ୍ର ରହିଥିବାରୁ ସର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି। ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଉନ୍ନତି ର ମାର୍ଗ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ବନ୍ଧୁ ମିଳନର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ହଜିଥିବା ବସ୍ତୁ ପାଇ ପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ - ସୁଖ ହାନୀ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସ୍ତାବ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ ।ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି । ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସାମାନ୍ୟ ଜଞ୍ଜାଳ ଦେଖା ଦେବ ।

ମୀନ- ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ପରିବାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବା ର ଯୋଗ ରହିଛି । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବେ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଲାଭବାନ ହେବ ।

ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଦ ଶ୍ରୀ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶେଖର ନାୟକ, ଯୋଗାଯୋଗ - ୮୨୪୯୮୨୬୬୮୨

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.