scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ, ଜଣେ ମୃତ ଓ ଅନ୍ୟଜଣେ ଗୁରୁତର

9/01/2023 at 12:08 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୦୯/୦୧: କଲେଜ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ବେଶ ମସଗୁଲ ହୋଇ ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଥଲେ ଦୁଇ ଛାତ୍ରୀ । ମାତ୍ର ଜାତୀୟ ୫୫ନମ୍ବର ରାଜପଥରେ ଜଗିଥିଲା ଯମ । କଣ କିଛି ଭାବିବା ପୂର୍ଵରୁ ପଛରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ବସ ତାଙ୍କ ଉପରେ ମାଡି ଯାଇଥିଲା । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଜଣେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

୫୫ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଢେଙ୍କାନାଲ ଜିଲ୍ଲା ମୋଟଙ୍ଗା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧଳପୁର ଛକ ନିକଟରେ ଘଟିଛି ଏହି ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା । ଯାହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଓ କଲେଜ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ କରିଥିବାରୁ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ମୃତାହତ ଛାତ୍ରୀ ଦୁଇଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସତ୍ୟମ ଶିବମ ସୁନ୍ଦରମ କଲେଜର ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ମୃତା ଛାତ୍ରୀ ମୋଟଙ୍ଗା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବେଳପଡା ଗ୍ରାମର ଇପ୍ସିତା ବରାଳ ଓ ଗୁରତର ଛାତ୍ରୀ କାଉଁରିଆପାଳ ଗ୍ରାମର ଶ୍ରେୟାଶ୍ରୀ ମହାନ୍ତି ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

କଲେଜ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉଭୟେ ଆଜି ଏକ ସ୍କୁଟି ଯୋଗେ କଲେଜ କୁ ଯାଉଥିଲେ । ତେବେ ଧଳପୁର ଛକ ନିକଟରେ ସ୍କୁଟିରେ କୁକୁର ଧକ୍କା ହେବାରୁରାସ୍ତାରେ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲେ । ମାତ୍ର ପଛରୁ ରୁଙ୍ଗଟା କାରଖାନାକୁ ଯାଉଥିବା କାରଖାନାର ବସ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ି ଯାଇଥିଲା । ଫଳରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଇପ୍ସିତଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବାବେଳେ ଗୁରୁତର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଢେଙ୍କାନାଲ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତର ଖାନାକୁ ପଠାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଓ କଲେଜ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳ ଧଳପୁର ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ବସ କୁ ଅଟକ ରଖି ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଆବରୋଧ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts