AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲୁଛି ଗୋପାଳ ଗୁମର, ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଚାଲିଛି ମାରାଥନ ଜେରା
  • ||
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

ବ୍ଲକ୍ ହେବ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ଉପରେ BBCର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ରି ସେୟାର କରୁଥିବା ଟ୍ୱିଟ୍, କେନ୍ଦ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

21/01/2023 at 6:04 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନେରନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ମିତ ବିବିସିର ବୃତ୍ତଚିତ୍ରକୁ ସେୟାର କରୁଥିବା ଟ୍ୱିଟକୁ ବ୍ଲକ କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ, ସରକାର ଏହି ୟୁଟ୍ୟୁବ ଭିଡିଓକୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ଲକ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ବିବିସିର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରଥମ ଏପିସୋଡ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ସୂଚନା ଏବଂ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଏହା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଜାରି କରିଛି ।

ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହିପରି ଏହିପରି ୫୦ ଟ୍ୱିଟ୍ସକୁ ବ୍ଲକ୍ କରିବ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଏଥିରେ ୟୁଜର୍ସ ବିବିସିର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ରିକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଶୁକ୍ରବାର ସୂଚନା ଏବଂ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ସଚିବ ଆଇଟି ନିୟମ, ୨୦୨୧ ଅଧିନରେ ଥିବା ଜରୁରୀ କ୍ଷମତାରେ ଉପଯୋଗ କରି ଏହି ଆଦେଶ ଜାରି କରିଛନ୍ତି ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହି ବୃତ୍ତଚିତ୍ରକୁ ବିଦେଶ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପ୍ରୋପାଗଣ୍ଡା ବୋଲି କହିଥିଲା । ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ, ବିଦେଶ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଏବଂ ସୂଚନା ଏବଂ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଉପରେ ଆକ୍ଷେପ ପ୍ରୟାସ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଇଣ୍ଡିଆ: ଦ ମୋଦୀ କ୍ୱେଶଚିନ ନାମକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ରିର କୌଣସି ଟ୍ୱିଟ୍ ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଭିଡିଓ ଭାରତରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ ।

   Related Posts