scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଗିରଫ, ରାଜଧାନୀରେ ୩ ସ୍ମାର୍ଟ ଚୋର ଚୋରି କରିଥିଲେ ୭୨ ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ

22/02/2020 at 6:18 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୨| ୦୨- ରାଜଧାନୀରେ ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କ  ସୁରକ୍ଷା ଲାଗି ବିଭିନ୍ନ ଛକରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ନିଜ ସୁରକ୍ଷାରେ ଫେଲ୍‌ । ଅର୍ଥାତ୍ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ସିସି ଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ । ତେବେ ପୋଲିସ ଲାଗି ଟେନ୍‌ସନ୍‌ ହୋଇଥିବା ଏପରି ଏକ ସିସି ଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌କୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ।ସେମାନଙ୍କ କାରନାମାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍ ସେହି ସିସି ଟିଭି ହିଁ କରିଛି । ଜବତ ହୋଇଛି ୭୨ ସିସି ଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ । ଗିରଫ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ର ତିନି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରିଚୟ ବି ପାଇଛି ପୋଲିସ ।

 ଲୋକଙ୍କ ଧନ ଜୀବନ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଲୁଟୁଥିଲେ ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌  ।  ଗତ କିଛି ଦିନ ଧର ସେମାନେ ଚଳାଇ ଆସିଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ଲୁଟ୍‌ କାରନାମା ।କାରଣ କିଛ ଦିନ ହେବ  ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଛକରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରି  ହେବା ଘଟଣା ପୋଲିସ ପାଇଁ ଥିଲା ଟେନ୍‌ସନ୍‌। କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର  ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ  ଏପରି ଟେକ୍ନେୋସାଭି ଚୋରଙ୍କ ତଲାସରେ ଥିଲା । ସିସିଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରୀ ଉପରେ ରଖିଥିଲା ନଜର । ଶେଷରେ ସିସିଟିଭି ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରି ହେଉଥିବା ବେଳେ ହିଁ  ଚୋରି କରୁଥିବା  ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଠାବ କରିଥିଲା ପୋଲିସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ । ସିସିଟିଭି ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଏହି ଭିଜୁଆଲ କହୁଛି ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରୀର ତରିକା ଓ ଚୋରହ୍କ କାରନାମା। ଏହା ରାଜଧାନୀର  ଶିଶୁଭବନ ଛକର ଭିଜୁଆଲ । ରାତିର ଏହି ଭିଜୁଆଲରେ କିନ୍ତୁ ଧରାପଡିଛି ସିସିଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରୀ । ଚୋରମାନେ ସିସିଟିଭି ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରି କରିନେଇ ପଳାଉଥିଲେ । ଚୋରଙ୍କୁ ଧରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ପରିଚୟ ବି ବାହାର କରିଛି ପୋଲିସ । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ସେକ୍ ମୁସ୍ତକିମ୍, ସେକ୍ କୈଶର ଅଲ୍ଲି ଏବଂ ସେକ୍ ଶହାଦତ୍ତ । ୟୁନିଟ ୩ ଅଞ୍ଚଳରେ  ରହୁଥିବା ଏହି ସିସିଟିଭି  ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରଙ୍କ  ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ୭୨ଟି ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ ଜବତ କରିଛି ।

   Related Posts