AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଗିରଫ, ରାଜଧାନୀରେ ୩ ସ୍ମାର୍ଟ ଚୋର ଚୋରି କରିଥିଲେ ୭୨ ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ

22/02/2020 at 6:18 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୨| ୦୨- ରାଜଧାନୀରେ ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କ  ସୁରକ୍ଷା ଲାଗି ବିଭିନ୍ନ ଛକରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ନିଜ ସୁରକ୍ଷାରେ ଫେଲ୍‌ । ଅର୍ଥାତ୍ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ସିସି ଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ । ତେବେ ପୋଲିସ ଲାଗି ଟେନ୍‌ସନ୍‌ ହୋଇଥିବା ଏପରି ଏକ ସିସି ଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌କୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ।ସେମାନଙ୍କ କାରନାମାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍ ସେହି ସିସି ଟିଭି ହିଁ କରିଛି । ଜବତ ହୋଇଛି ୭୨ ସିସି ଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ । ଗିରଫ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ର ତିନି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରିଚୟ ବି ପାଇଛି ପୋଲିସ ।

 ଲୋକଙ୍କ ଧନ ଜୀବନ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଲୁଟୁଥିଲେ ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌  ।  ଗତ କିଛି ଦିନ ଧର ସେମାନେ ଚଳାଇ ଆସିଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ଲୁଟ୍‌ କାରନାମା ।କାରଣ କିଛ ଦିନ ହେବ  ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଛକରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରି  ହେବା ଘଟଣା ପୋଲିସ ପାଇଁ ଥିଲା ଟେନ୍‌ସନ୍‌। କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର  ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ  ଏପରି ଟେକ୍ନେୋସାଭି ଚୋରଙ୍କ ତଲାସରେ ଥିଲା । ସିସିଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରୀ ଉପରେ ରଖିଥିଲା ନଜର । ଶେଷରେ ସିସିଟିଭି ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରି ହେଉଥିବା ବେଳେ ହିଁ  ଚୋରି କରୁଥିବା  ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଠାବ କରିଥିଲା ପୋଲିସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ । ସିସିଟିଭି ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଏହି ଭିଜୁଆଲ କହୁଛି ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରୀର ତରିକା ଓ ଚୋରହ୍କ କାରନାମା। ଏହା ରାଜଧାନୀର  ଶିଶୁଭବନ ଛକର ଭିଜୁଆଲ । ରାତିର ଏହି ଭିଜୁଆଲରେ କିନ୍ତୁ ଧରାପଡିଛି ସିସିଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରୀ । ଚୋରମାନେ ସିସିଟିଭି ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରି କରିନେଇ ପଳାଉଥିଲେ । ଚୋରଙ୍କୁ ଧରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ପରିଚୟ ବି ବାହାର କରିଛି ପୋଲିସ । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ସେକ୍ ମୁସ୍ତକିମ୍, ସେକ୍ କୈଶର ଅଲ୍ଲି ଏବଂ ସେକ୍ ଶହାଦତ୍ତ । ୟୁନିଟ ୩ ଅଞ୍ଚଳରେ  ରହୁଥିବା ଏହି ସିସିଟିଭି  ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରଙ୍କ  ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ୭୨ଟି ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ ଜବତ କରିଛି ।

   Related Posts