Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ସିବିଆଇ ବନାମ ସିବିଆଇ : ଆସ୍ଥାନାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଢ଼ ପ୍ରମାଣ ଥିବା ଦାବି କଲେ ପୂର୍ବତନ ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀ

28/02/2020 at 3:37 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୨: ସିବିଆଇ ବନାମ ସିବିଆଇ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିଲ୍ଲୀର ସ୍ପେଶାଲ କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ହୋଇଛି। ଏହି ସମୟରେ ଚାର୍ଜଶିଟକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନର ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନର ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀ ସତୀଶ ଡାଗର ପୂର୍ବତନ ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଏକେ ବସ୍ସିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପକ୍ଷପାତ ତଦନ୍ତର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏକେ ବସ୍ସି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସତୀଶ ଡାଗର ପୂର୍ବତନ ସ୍ପେଶାଲ ସିବିଆଇ ନିର୍ଦେଶକ ରାକେଶ ଅସ୍ଥାନାଙ୍କୁ କ୍ଲିନଚିଟ ଦେବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି କରିଛନ୍ତି। ଆସ୍ଥାନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ପ୍ରମାଣ ରହିଛି,କିନ୍ତୁ ତଥାପି ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ଜବତ ହୋଇନାହିଁ କି ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଇଲୋକ୍ଟୋନିକ୍ ଡିଭାଇସ୍ ନିଆଯାଇଛି।

ବସ୍ସି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲାଞ୍ଚଖୋର ମାମଲାରେ ବର୍ତ୍ତମାନର ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀ ସିବିଆଇର ପୂର୍ବତନ ବିଶେଷ ନିର୍ଦେଶକ ରାକେଶ ଆସ୍ଥାନା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି। ବସ୍ସି ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମନୋଜ ପ୍ରସାଦ ୨୦୧୮ମସିହା ଅକ୍ଟୋବରରେ ପଚରାଉଚୁରା ସମୟରେ ସେହି ସବୁ ବଡ଼ ନାଁର ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ,କିନ୍ତୁ ଡାଗର ତଥାପି ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିନଥିଲେ।

ସିବିଆଇ ରାକେଶ ଆସ୍ଥାନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୨୦୧୮ମସିହା ଅକ୍ଟୋବରରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି।  

   Related Posts