Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ, ସୋମବାରଠୁ କମିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟ ପାଇଁ ଗୌରବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ‘ଦୁନିଆରେ ହଜାରେ ବାଘ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରାବିଡ…’ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଟେଲରଙ୍କ ବଡ ବୟାନ
  • ||

ଆଉ ଏକ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଠକେଇ : ପିଏନବି ସହ ୫ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୨୨୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ହଡପ କରିଛି ହିନ୍ଦ୍ ଆଗ୍ରୋ, ସିରିଜ ଚଢାଉ ପରେ ମାମଲା ଦାୟର କଲା ସିବିଆଇ

27/08/2020 at 9:31 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୭|୦୮: କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥା ବା ସିବିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ହିନ୍ଦ ଆଗ୍ରୋ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ଲିମିଟେଡ୍ ଏବଂ କିଛି ସମାଜସେବୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାଶନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇଛି ।

ହିନ୍ଦ୍ ଆଗ୍ରୋ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ, ପିଏନବି, ଦେନା ବ୍ୟାଙ୍କ୍, ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓ ଇଣ୍ଡିଆନ ବ୍ୟାଙ୍କ ସଙ୍ଘ ସହ ୨୨୧.୭୨ କୋଟିର ଠକେଇ କରିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ହିନ୍ଦ୍ ଆଗ୍ରୋ ଆଣ୍ଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ଲିମିଟେଡ୍ ଆଲିଗଡ ଓ ଦିଲ୍ଲୀ ଆଧାରିତ କମ୍ପାନୀ ଅଟେ । ସିବିଆଇ ଗୁରୁବାର ଏହି ମାମଲାରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରି ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦସ୍ତାବିଜ ଜବତ କରିଛି । ଏହାସହ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ଆଲିଗଡ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ମଧ୍ୟ ଚଢାଉ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts