scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବାହାନଗା ଟ୍ରାଜେଡିରେ ସିବିଆଇ ତନାଘନା, ଷ୍ଟେସନରେ ଡେରା ପକାଇଛି ଟିମ୍

10/06/2023 at 10:21 AM

ବାଲେଶ୍ୱର ୧୦/୦୬: ବାଲେଶ୍ବରରେ ଏବେବି ଡେରା ପକାଇଛନ୍ତି ସିବିଆଇ ଅଧିକାରୀ । ବୋଧ ହୁଏ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଲାଗିଛି କିଛି ଖିଅ । ସେଥିପାଇଁ ବାଲେଶ୍ବର ସହ ବାହାନଗା ଷ୍ଟେସନକୁ ବାରମ୍ବାର ଗସ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ସିବିଆଇ ଟିମ୍ । ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ନ ସରିବା ଯାଏଁ ବାହାନଗା ଷ୍ଟୋସନରେ କୌଣସି ଟ୍ରେନ ଅଟକିବ ନାହିଁ ।

ସୂଚନା ଥାଉକି, ରେଳ ଦୁର୍ଘଟଣାର କ୍ରମାଗତ ତୃତୀୟ ଦିନରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଶୁକ୍ରବାର ସିବିଆଇର ୨ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାସ୍ଥଳ ବୁଲି ଦେଖିଥିଲେ । ପରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଅପରାହ୍ଣ ଦେଢ଼ଟା ବେଳେ ଏହି ଟିମ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ପରେ ସେଠାରୁ ଟିମ୍‌ ପ୍ୟାନେଲ ରୁମ୍‌କୁ ଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଅଧିକାରୀମାନେ ବେଶ୍‌ କିଛି ସମୟ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ । ପରେ ରିଲେ ରୁମ୍‌କୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ତନାଘନା କରିଥିଲେ । ୨ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଏହି ଟିମ୍‌ ଫେରିଥିଲା ।

ଏହି ସମୟ ଭିତରେ ସେମାନେ ଷ୍ଟେସନରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପ୍ୟୁଟରର ହାର୍ଡ ଡିକ୍ସ ଜବତ କରିଥିଲେ । ଏହାବ୍ୟତୀତ ସେଠାରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିବା ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ପରେ ବାହାନଗା ବଜାର ଷ୍ଟେସନ ଭିତରେ ଥିବା ପ୍ରାଇଭେଟ ନମ୍ବର ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ବୁକ୍‌ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ରିଲେ ରୁମ୍‌କୁ ଯାଇ କିଛି ସମୟ ରହିଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ଭିତରେ ଏହି ଟିମ୍‌ ରିଲେ ରୁମ୍‌, ପ୍ୟାନେଲ ରୁମ୍‌, ଡାଟା ଲକର ସିଲ୍‌ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts