Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କୁକୁରକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବାରେ ହେଲା ଡେରି, ଦାଦା ପୁଅ ଭାଇକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଯୁବକ

6/11/2022 at 10:48 PM

ପଲକ୍କଡ଼, ୦୬/୧୧: କୁକୁରକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବାରେ ଡେରି ହେଲା ବୋଲି ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜର ଦାଦା ପୁଅ ଭାଇକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି । ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା କେରଳର ପଲକ୍କୁଡ଼ ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି । ପୋଲିସ୍‌ ମୁତାବକ ହକିମ ନାମକ ଜଣେ ୨୭ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ତାର ପାଳିତ କୁକୁରକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବାରେ ବିଳମ୍ୱ ହେବାରୁ ଦାଦାପୁଅ ଭାଇକୁ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଇଛି । ପୋଲିସ୍‌ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି ।

ପିଟିଆଇ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶିତ ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏ ଘଟଣା ନେଇ ପୋଲିସ୍‌କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଯୁବକ ଅର୍ଶଦକୁ ମୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଅଣାଯାଇଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ୍‌ ଏନେଇ ତଦନ୍ତ କରି ହକିମ୍‌ ଅର୍ଶଦ ସହ ସଦାବେଳେ ମାଡ଼ପିଟ୍‌ କରୁଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା । ହକିମ୍‌ର ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଶଦ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲା । ଦୁଇ ଜଣ ସାଥିରେ ରହୁଥିଲେ । ତେଣୁ ଆଗରୁ ହକିମ୍‌ ତାକୁ ମାରୁଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏଥର ଅଧିକ ମାଡ଼ ସହିନପାରି ଅର୍ଶଦର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ହକିମ୍‌ କୁକୁର ବେଲ୍ଟ ଏବଂ ଲାଠି ସାହାଯ୍ୟରେ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲା । ଅର୍ଶଦ ଶରୀରରେ ଅନେକ ଦାଗ ରହିଥିବା ପୋଲିସ୍‌ କହିଛି । ପ୍ରଥମେ କିନ୍ତୁ ହକିମ୍‌ ଡାକ୍ତରକୁ ସେ ଛାତ ଉପରୁ ଖସିପଡ଼ିଥିବା ମିଛ କହିଥିଲା । ଯାହାକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ପୋଲିସ୍‌କୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ।      

   Related Posts