oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : କାରରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା, ୨ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ !
  • ||

ଗୋରୁ ଚାଲାଣ ମାମଲା; ସିବିଆଇ ସମନ ପରେ ବି ଆସିଲେନି ଟିଏମ୍‌ସି ନେତା ଅନୁବ୍ରତ; ହାଜର ହେବାକୁ ମାଗିଲେ ୪ ସପ୍ତାହ

6/04/2022 at 9:51 PM

କୋଲକାତା: ଗୋରୁ ଚାଲାଣ ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଟିଏମ୍‌ସି ନେତା ଅନୁବ୍ରତ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ସମନ୍ କରିଥିଲା ସିବିଆଇ। ହେଲେ ସେ ହାଜର ହେଲେ ନାହିଁ। ଓଲଟି ଆହୁରି ୪ ସପ୍ତାହ ସମୟ ମାଗିଲେ। ଆଜି ସିବିଆଇକୁ ଚିଠି ଲେଖି ହାଜର ହେବା ପାଇଁ ୪ ସପ୍ତାହ ସମୟ ମାଗିଛନ୍ତି ଅନୁବ୍ରତ। ଗୋରୁ ଚାଲାଣ ମାମଲାରେ ଅନୁବ୍ରତକୁ ବୁଧବାର ସମନ କରିଥିଲା ସିବିଆଇ। ହେଲେ ସେ ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇନଥିଲେ।

ଆଜି ସିବିଆଇକୁ ସେ ଲେଖିଥିବା ଚିଠିରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋଲକାତାର ଏସ୍‌ଏସ୍‌କେଏମ୍‌ ହସ୍‌ପିଟାଲିନ୍‌ରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି। ତେଣୁ ସେ ସୁସ୍ଥ ପାଇଁ ସମୟ ଦରକାର। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୀରଭୂମ ହିଂସା ଘଟଣାରୁ ଆସିବା ପରେ ସିବିଆଇକୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ। ହେଲେ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଗଲେ। ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସହ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିବା ଚିଠିରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଅନୁବ୍ରତ। ତେବେ ସିବିଆଇ ଚାହିଁଲେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପଚରାଉଚରା କରିପାରିବ ବୋଲି ମଣ୍ଡଳ ଚିଠିରେ କହିଛନ୍ତି।

ଗୋରୁ ଚାଲାଣ ମାମଲାରେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ସିବିଆଇ ଅନୁବ୍ରତଙ୍କୁ ୫ ଥର ସମନ କଲାଣି। ହେଲେ ସବୁଥର ସେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ଶୁଣାଣି କରୁଥିବା କଲିକତା ହାଇକୋର୍ଟ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାକୁ ମନା କରିବା ପରେ ସିବିଆଇ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇଥିଲା।

ସୂଚନା ଥାଉକି ଏହି ମାମଲାରେ ୨୧ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ରେ ବିଏସ୍‌ଏଫ୍‌ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ ସତିଶ କୁମାର ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା। ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ମିଶି ଭାରତ ବାଂଲାଦେଶ ବର୍ଡର ଦେଇ ଗୋରୁ ଚାଲାଣ କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।  

   Related Posts