vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ କାଜୁ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ଼ କରି ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍

18/05/2022 at 10:20 PM

ଟାଙ୍ଗୀ ୧୮/୦୫ : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଥିବା ଛତ୍ରପୁର ଅଞ୍ଚଳର ରାମଚନ୍ଦ୍ର ପାତ୍ର କାଜୁ ମଞ୍ଜି କିଣିବା ପାଇଁ ଚାନ୍ଦପୁର ଥାନା ଅଧିନସ୍ଥ କେରଣ୍ଡାଟାଙ୍ଗୀ ଗାଁର ହରି ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପାଖକୁ ବୋଲେରୋ ଗାଡ଼ିରେ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗ୍ ନେଇ ଆସୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଟାଙ୍ଗୀ ଥାନା ଅଧିନସ୍ଥ ପଥରବନ୍ଧ ଛକରେ ସେହି ବୋଲେରୋ ପିକ୍-ଅପ୍ ଗାଡିକୁ ପଲସର୍ ବାଇକ୍ ରେ ୩ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ( ଯୁବକ ଅଟକାଇ କାଜୁ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ କରି ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗ୍ ଓ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ନେଇ ଚମ୍ପଟ ମାରୁଥିଲେ । ଠିକ ଏହି ସମୟରେ ପାଖରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଘଟିଛି । ଲୁଟ୍-ପାଟ୍ ଘଟଣା ଦେଖି କିଛି ଦେଖେଣାହାରୀ ଏହି ଲୁଟେରା ମାନଙ୍କୁ ଟେକା-ପଥର ରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ , ଲୁଟେରା ମାନେ ବାଇକ୍ ନେଇ ଚମ୍ପଟ ମାରିବା ସମ୍ଭବ ନଥିଲା । ଠିକ୍ ଏତିକି ବେଳେ ଜଣେ ଲୁଟେରା ସହିତ ପଲସର୍ ବାଇକ୍  ଧରାପଡି ଯାଇଥିଲା ମାତ୍ର ଅନ୍ୟ ୨ ଲୁଟେରା ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗ୍ ନେଇ ଚମ୍ପଟ ମାରିଛନ୍ତି । ଧରାପଡି ଥିବା ଲୁଟେରା ଜଣକୁ ଟାଙ୍ଗୀ ପୋଲିସ ନିଜ ହେପାଜତକୁ ଆଣି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଗିରଫ ଲୁଟେରା ଠାରୁ ଟାଙ୍ଗୀ ପୋଲିସ ରକ୍ତ ଲଗା ଛୁରୀ ଜବତ କରିଛି। ଲୁଟେରା ଜଣକ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ବାଲିକୁଦା ଗାଁର ସାଗର ମଲ୍ଲିକ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ଏହି ଲୁଟେରାକୁ ଲୋକମାନେ ଛେଚିବା ବେଳେ ଏହି ଲୁଟେରା ଜଣକ ଏପରି ବହୁ ଲୁଟ୍-ପାଟ୍ କରିଛି ଏବଂ ବହୁବାର ଜେଲ୍ ଯାଇଥିବା ନିଜେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛି। ଲୁଟେରାଙ୍କ ଛୁରାମାଡରେ କାଜୁ ବ୍ୟବସାୟୀ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ପାତ୍ର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts