Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଦେଶ ବିରୋଧୀ ମନ୍ତବ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ବରା ଭାସ୍କରଙ୍କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, କୋର୍ଟରେ ପିଟିସନ୍ ଦାଖଲ

1/03/2020 at 2:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧।୩ : ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ବରା ଭାସ୍କର ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ନିଜ ରାୟ ଦେବାରେ କେବେହେଲେ ପଛକୁ ହଟିନାହାନ୍ତି । କେତେକ ସମୟରେ ସେ ଏଥିପାଇଁ ବିବାଦରେ ମଧ୍ୟ ଫସିଛନ୍ତି । ଏଥର ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ବରା ଭାସ୍କରଙ୍କ ମୁସ୍କିଲ ଆହୁରି ବଢିଯାଇଛି । ସ୍ବରା ଭାସ୍କରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଧର୍ମାନ୍ତିକରଣ କରିବା ନେଇ ଆବେଦନ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି ।

ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ବରା ଭାସ୍କରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାନପୁର କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି । ଆବେଦନକାରୀ ବିଜୟ ବକ୍ସି, ସ୍ବରା ଭାସ୍କରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜାତି, ଧର୍ମ ଏବଂ ସମୁଦାୟକୁ ବିଭକ୍ତି କରିବା ସହ ଅବିଶ୍ବାସ ଜନ୍ମାଇବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଆବେଦନରେ ବିଜୟ ବକ୍ସି ବିଦ୍ବେଷ ସୃଷ୍ଟି କରାଇବା, ଜାତି-ଧର୍ମ ଏବଂ ସମୁଦାୟକୁ ବିଭକ୍ତ କରିବାଇବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଛନ୍ତି ।

ବିଜୟ ବକ୍ସିଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍ବରା ଭାସ୍କର ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସହ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ ମଧ୍ୟ । ସେ ନିଜ କଥାଶୈଳୀ, ଭାଷଣ ଏବଂ ଟ୍ବିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବେଳେ ବେଳେ ଭାରତ ସରକାର, ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ, ସୁରକ୍ଷା ସଂସ୍ଥା ବିରୋଧରେ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେବା ଏବଂ ସମାଜରେ ଭେଦଭାବ ସୃଷ୍ଟି କରାଇବାର କାମ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହାଦ୍ବାରା ଦେଶର ଚିତ୍ର ଖରାପ ହେବା ସହ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ଚିତ୍ର ଖରାପ ହେଉଛି । ଏହି ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ ତାରିଖରେ ହେବ ।   

   Related Posts