scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲା ଡ୍ରାଇଭର, ୩ ଶିଶୁଙ୍କ ଉପରେ ମାଡ଼ିଗଲା କାର

18/12/2022 at 6:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୮/୧୨: କାର୍‌ ଚାଳକ ଗାଡ଼ି ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇବାରୁ ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ୩ ଜଣ ଶିଶୁଙ୍କ ଉପରେ କାର୍‌ଟି ମାଡ଼ି ଯିବାରୁ ସେମାନେ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯାହାର ସିସିଟିଭି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ଘଟଣା ଉତ୍ତର ଦିଲ୍ଲୀର ଗୁଲାବି ବାଗ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ସ୍କୁଲ୍‌ ନିକଟରେ ଆଜି ଘଟିଛି । ଦିଲ୍ଲୀର ପ୍ରତାପ ନଗରରେ ରହୁଥିବା ଗଜେନ୍ଦର (୩୦) ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ କାର୍‌ ଚଳାଇ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଲିଲାୱତି ସ୍କୁଲ୍‌ ନିକଟରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଥିଲେ । ଫୁଟ୍‌ପାଥ୍‌ରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ୩ ଜଣ ଶିଶୁଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କ କାର ମାଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ।

ପିଟିଆଇର ସୂଚନା ମୁତାବକ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ସକାଳ ପାଖାପାଖି ୯ ସମୟରେ ଘଟିଛି । ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିରେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମସ୍ତ ଦୃଶ୍ୟ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି । ଯାହାକି ଏବେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । କାର୍‌ଟି ଶିଶୁ ମାନଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଖଣ୍ଡେ ଦୂରରେ ଯାଇ ରହୁଥିବା ଏଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜମା ହେଇଯିବା ସହ ଚାଳକଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ ପରେ ଚାଳକକୁ ପୋଲିସ୍‌ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ପୋଲିସ୍‌ ସୂଚନା ମୁତାବକ, ୧୦ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଏବଂ ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଦୁହେଁ ଏବେ ବିପଦମୁକ୍ତ ଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ୬ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଗୁରୁତର ରହିଛନ୍ତି ।    

   Related Posts