scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଶାଶୂ-ବହୂର କଳିରୁ ଦୁର୍ଘଟଣା, ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟିପଡ଼ିଲା ମିନିଟ୍ରକ୍‌

14/08/2022 at 5:51 PM

ଆନନ୍ଦପୁର, ୧୪/୮: ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ ଭିତରେ ଶାଶୂ-ବୋହୂ କଳିରୁ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘିଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରୁ ନବଜାତ ଶିଶୂକନ୍ୟାକୁ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ଚଳନ୍ତା କାର ଭିତରେ ଶାଶୂ-ବହୂଙ୍କ କଳି ଯୋଗୁଁ କାରଟି ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି । ରାସ୍ତାରୁ ୧୦ଫୁଟ୍ ତଳକୁ ପାଣି ଜମିଥିବା ଏକ ଖାଲରେ ପଶିଯାଇଛି କାର୍ । ହେଲେ ଏଥିରେ କାହାର କୌଣିସି କ୍ଷତି ହୋଇନାହିଁ ।

ଏପରି ଘଟଣା ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଆନନ୍ଦପୁର ଥାନା ଫକିରପୁର ବାଲୁଙ୍କେଶ୍ବର ଛକ ନିକଟରେ । ଦୁଡୁଗାଁର ଏକ ପରିବାର, ଆନନ୍ଦପୁର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ୨ ଦିନ ତଳେ ଜନ୍ମିତ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ନେଇ ନିଜ ଘରକୁ କାର ଯୋଗେ ଯାଉଥିଲେ । ହଠାତ୍ ବାଲୁଙ୍କେଶ୍ବର ଛକ ନିକଟରେ ସାମ୍ନାରେ ଯାଉଥିବା ଏକ ଟାଟା ଏସିଇକୁ ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେବାରୁ ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟି ପଡିଥିଲା ଟାଟା ଏସିଇ ଓ କାରଟି ରାସ୍ତା ତଳକୁ ଖାଲରେ ଥିବା ପାଣିଭିତରେ ପଶିଯାଇଥିଲା । କାରରେ ନବଜତ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମା, ଜେଜେ ମା, ୪ ବର୍ଷର ଭାଇ ଥିବା ବେଳେ କାରଟିକୁ ବାପା ଚଲାଉଥିବା ଜଣା ପଡିଛି । କାର୍ ଭିତରେ ଥିବା ଶାଶୂ-ବହୂଙ୍କ କଳି ଯୋଗୁଁ ଗାଡି ଚଳାଉଥିବା ସ୍ବାମୀ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇବାରୁ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ କାରରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି । ତେବେ କାରର ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀ ସୁରକ୍ଷିତ ଥିବାରୁ ଘରକୁ ପଳାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଖବରପାଇ ପୋଲିସ୍ ପହଁଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts