AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ, ସଭା ମଝିରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

9/12/2022 at 10:10 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୯/୧୨: ଗାଁ ମଝିରେ ବସିଛି ସଭା । ଶହ ଶହ ଲୋକ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗହଳି ମଝିରେ ୩ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି କାନ ଧରି ଆଣ୍ଠେଇଛନ୍ତି । ଇଏ କୌଣସି ଉପାନ୍ତ ଅଂଚଳର ଦୃଶ୍ୟ ନୁହେଁ । ଖୋଦ ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଛାତି ଉପରେ ଥିବା ବରମୁଣ୍ଡା ଗାଁରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ।

କମେଣ୍ଟ ମରାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବରମୁଣ୍ଡା ଗାଁର ତଥାକଥିତ ‘ମୋରାଲ ପୋଲିସିଂ’ର ରକ୍ଷକ ବୋଲାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବାପା-ପୁଅ ଓ ପୁଅର ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡ ଦେଇଛନ୍ତି । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ(ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌)ରେ ଲାଇଭ୍‌ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଲୋକ ଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଫିନାଇଲ୍‌ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ, ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ବାଇକ୍‌ ନେଇ ବରମୁଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳକୁ ଆସିଥିଲେ । କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ବରମୁଣ୍ଡାର କିଛି ପିଲାଙ୍କୁ ଏହି ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ କମେଣ୍ଟ ମାରିଥିଲେ । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସେଠାରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ କାବୁ କରି ନେଇଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ । ପୁଲିସକୁ ନ ଜଣାଇ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୁବକଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ଡାକିଥିଲେ ।

ଯୁବକଙ୍କ ବାପା ଆସିବା ପରେ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଇଥିଲେ ଲୋକମାନେ । କିଛି ସମୟରେ ପରେ ପାଲମଣ୍ଡପରେ ବସିଥିଲା କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । ଶହ ଶହ ଲୋକ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲା । ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ବିଚାର । ସେମାନଙ୍କୁ କି ପ୍ରକାର ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯିବ ସେ ନେଇ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିଲା । ଘଟଣାକୁ କିଛି ଲୋକ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଲାଇଭ୍‌ କରିଥିଲେ ।

କିଏ କହୁଥାଏ ଗାଡି ପୋଡି ଦିଅ… ପୁଣି କିଏ କହୁଥାଏ ଲଣ୍ଡା କରି ଚୂନ କଳା ବୋଳିବାକୁ । ଦୀର୍ଘ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଏମିତି ନିର୍ଯାତନା ଚାଲିଥିଲା । ଶେଷରେ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ମାଗିଥିଲେ ବାପା ଜଣଙ୍କ । ଏତିକିରେ କଥା ଛିଡି ନଥିଲା। ଲିଖିତ ଆକାରରେ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ମଗାଇଥିଲେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ବସାଇଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ । କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟର ଦଣ୍ଡ ବିଧାନ ପରେ ବାପା-ପୁଅ ଓ ପୁଅର ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ବାପାଙ୍କ ସହ ଆଣ୍ଠେଇବା ଭିଡିଓ ଦେଖି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିଲେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ।

ଲୋକ ଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଫିନାଇଲ୍‌ ପିଇ ଦେଇଥିଲେ । ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହୋଇପଡ଼ିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ବରମୁଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳର କିଛି ଭଦ୍ରବ୍ୟକ୍ତି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ପୁଲିସ୍‌କୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ପୁଲିସ୍‌ ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ନେଇ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଯେଉଁମାନେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠ ନିଆଯିବ ବୋଲି ପୁଲିସ୍‌ କହିଛି ।

   Related Posts