scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ, ସଭା ମଝିରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

9/12/2022 at 10:10 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୯/୧୨: ଗାଁ ମଝିରେ ବସିଛି ସଭା । ଶହ ଶହ ଲୋକ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗହଳି ମଝିରେ ୩ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି କାନ ଧରି ଆଣ୍ଠେଇଛନ୍ତି । ଇଏ କୌଣସି ଉପାନ୍ତ ଅଂଚଳର ଦୃଶ୍ୟ ନୁହେଁ । ଖୋଦ ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଛାତି ଉପରେ ଥିବା ବରମୁଣ୍ଡା ଗାଁରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ।

କମେଣ୍ଟ ମରାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବରମୁଣ୍ଡା ଗାଁର ତଥାକଥିତ ‘ମୋରାଲ ପୋଲିସିଂ’ର ରକ୍ଷକ ବୋଲାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବାପା-ପୁଅ ଓ ପୁଅର ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡ ଦେଇଛନ୍ତି । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ(ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌)ରେ ଲାଇଭ୍‌ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଲୋକ ଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଫିନାଇଲ୍‌ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ, ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ବାଇକ୍‌ ନେଇ ବରମୁଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳକୁ ଆସିଥିଲେ । କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ବରମୁଣ୍ଡାର କିଛି ପିଲାଙ୍କୁ ଏହି ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ କମେଣ୍ଟ ମାରିଥିଲେ । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସେଠାରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ କାବୁ କରି ନେଇଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ । ପୁଲିସକୁ ନ ଜଣାଇ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୁବକଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ଡାକିଥିଲେ ।

ଯୁବକଙ୍କ ବାପା ଆସିବା ପରେ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଇଥିଲେ ଲୋକମାନେ । କିଛି ସମୟରେ ପରେ ପାଲମଣ୍ଡପରେ ବସିଥିଲା କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । ଶହ ଶହ ଲୋକ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲା । ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ବିଚାର । ସେମାନଙ୍କୁ କି ପ୍ରକାର ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯିବ ସେ ନେଇ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିଲା । ଘଟଣାକୁ କିଛି ଲୋକ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଲାଇଭ୍‌ କରିଥିଲେ ।

କିଏ କହୁଥାଏ ଗାଡି ପୋଡି ଦିଅ… ପୁଣି କିଏ କହୁଥାଏ ଲଣ୍ଡା କରି ଚୂନ କଳା ବୋଳିବାକୁ । ଦୀର୍ଘ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଏମିତି ନିର୍ଯାତନା ଚାଲିଥିଲା । ଶେଷରେ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ମାଗିଥିଲେ ବାପା ଜଣଙ୍କ । ଏତିକିରେ କଥା ଛିଡି ନଥିଲା। ଲିଖିତ ଆକାରରେ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ମଗାଇଥିଲେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ବସାଇଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ । କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟର ଦଣ୍ଡ ବିଧାନ ପରେ ବାପା-ପୁଅ ଓ ପୁଅର ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ବାପାଙ୍କ ସହ ଆଣ୍ଠେଇବା ଭିଡିଓ ଦେଖି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିଲେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ।

ଲୋକ ଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଫିନାଇଲ୍‌ ପିଇ ଦେଇଥିଲେ । ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହୋଇପଡ଼ିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ବରମୁଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳର କିଛି ଭଦ୍ରବ୍ୟକ୍ତି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ପୁଲିସ୍‌କୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ପୁଲିସ୍‌ ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ନେଇ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଯେଉଁମାନେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠ ନିଆଯିବ ବୋଲି ପୁଲିସ୍‌ କହିଛି ।

   Related Posts