AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇର ପଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲରେ ସେଲଫି ନେବା ବାହାନାରେ ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର

19/01/2019 at 4:40 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୧ : କାନାଡ଼ାର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଜଣେ ପଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲର କର୍ମଚାରୀ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି |

ଜୁହୁ ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଜୁହୁ ସ୍ଥିତ ଏକ ପଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲର କର୍ମଚାରୀ ସୁମିତ ରାଓଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ଜାନୁଆରୀ ୫ ତାରିଖରେ ସୁମିତ କାନାଡ଼ାର ଜଣେ ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କାନାଡିୟାନ ମହିଳା ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ମେନେଜମେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରନ୍ତି | କାମ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବରାବର ଭାରତକୁ ଆସିବାକୁ ପଡିଥାଏ | ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ରହିଥିଲେ | ଅଚାନକ ହୋଟେଲର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କ ରୁମ ଭିତରକୁ ପଶି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନେବା ବାହାନାରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲା | ଏହାପରେ ମହିଳା ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ ସନ୍ତାକୃଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ |

ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ଧାରା ୩୫୪ ଏବଂ ୩୫୪ (ଡି) ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି | ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି |

   Related Posts