ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

କାନାଡାରେ ’PS1’ ରିଲିଜ୍‌କୁ ନେଇ ମିଳିଲା ଧମକ, କହିଲେ-ସ୍କ୍ରିନିଂ କଲେ ଆକ୍ରମଣ ହେବ

29/09/2022 at 8:38 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୯।୦୯: ମଣି ରତ୍ନମଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପୋନିୟିନ ସେଲଭାନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଗୁଜବ ରହିଛି। ଫିଲ୍ମଟି ଆସନ୍ତା କାଲି ଅର୍ଥାତ୍‌ ୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ ହେବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ରିଲିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ କାନାଡାରୁ ଏକ ଖରାପ୍‌ ଖବର ଆସୁଛି । ସେଠାରେ ଥିଏଟର ମାଲିକମାନେ ଫିଲ୍ମ ସ୍କ୍ରିନ ନକରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯଦି ସେ ରିଲିଜ୍‌ କରିବେ ତାହାଲେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଛିଣ୍ଡାଇ ସେଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାର ଆଶଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। PS1 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଚୁପ୍‌କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଏକ ବିପଦ ରହିଛି ।

କାନାଡାର କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରତି ଧମକ ଦେଉଥିଲେ। କାନାଡାର ହାମିଲଟନ୍, କିଚେନର୍, ଏବଂ ଲଣ୍ଡନରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୋନିୟନ୍ ସେଲଭାନ୍ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ଫିଲ୍ମ ସ୍କ୍ରିନିଂ ନକରିବା ପାଇଁ ଥିଏଟର ମାଲିକମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଏକ ଇମେଲ ଆସିଛି । ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଏହା କରିବା ଦ୍ବାରା ହଙ୍ଗାମା ହେବ।

ଯଦି PS1 ତାମିଲ କିମ୍ବା KW ଟକିଜର ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ହୁଏ । ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରାଯିବ । ଧମକରେ ଏହା ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଯଦି ଏହା ଘଟେ ତେବେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଛିଣ୍ଡାଯିବ ଏବଂ ସେହି ଅଞ୍ଚଳରେ ବବାଲ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କିଛି କର୍ମଚାରୀ ଆହତ ହୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚିବେ। ଆମେ କେବଳ ଏହି ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନୁହେଁ ଅନ୍ୟ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ମଧ୍ୟ ଟାର୍ଗେଟ କରିବୁ। ଏହା ଲେଖା ହୋଇଛି, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ KW ଟକିଜ୍ ଲୋକଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଚଳାଇବା ବନ୍ଦ ନକରନ୍ତି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଏହା ଜାରି ରଖିବୁ ।

   Related Posts