scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦେଖନ୍ତୁ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି କଲଗର୍ଲ , ନୂଆବର୍ଷକୁ ରଙ୍ଗୀନ କରିବାକୁ ରାଜଧାନୀରେ ୧୫୦ରୁ ଅଧିକ ବାଂଲାଦେଶୀ ରୂପଜୀବୀ

26/12/2019 at 1:57 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୬/୧୨: ରାଜଧାନୀରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ ଚେର ମାଡି ମାଡି ଚାଲିଛି । ବାଂଲା ଦେଶରୁ ୧୫୦ରୁ ଅଧିକ କଲ ଗର୍ଲଙ୍କୁ ବେଆଇନ ଭାବେ ଅଣାଯାଇ ଏହି କଳାକାରନାମରେ ଲଗାଯାଉଛି । ସହର ବାହାରେ ଓ ଉପକଣ୍ଠରେ ଥିବା ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟମାନଙ୍କରେ ଚାଲିଛି ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ।

ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଥାନା ପୁଲିସ୍‌ ଜଣେ ବାଂଲାଦେଶୀ ଯୁବତୀକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜେରା କରି ଅନେକ ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ ପାଇଛି ପୁଲିସ୍‌ ।
ନୂଆବର୍ଷକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ କରି ଦଲାଲ୍‌ମାନେ ୧୫୦ରୁ ଅଧିକ ବାଂଲାଦେଶୀ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଣିଛନ୍ତି ।

ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଲୁଚାଇ ରଖି ବେପାର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।

ରାତିଟେ କଟାଇବା ପାଇଁ ଦାମ୍‌ ୪ ହଜାରରୁ ୩୦ ହଜାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଖିଛନ୍ତି ।

ଏହା ଜାଣିବା ପରେ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସର ଭାଳେଣି ପଡ଼ିଛି ।

କେଉଁପଟୁ କେମିତି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରିବ ତାହାର ଖିଅ ପାଉନି ପୁଲିସ ।

ସଂପୃକ୍ତ ବାଂଲାଦେଶୀ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫୋନ୍‌ କଲ ଯାଞ୍ଚ କରି ପୁଲିସ୍‌ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ପାଇଛି।

ଯୁବତୀଙ୍କ କିଛି ନିୟମିତ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ୍‌ ପାଇଛି ।

ତା’ଛଡା କିଛି ଭଏସ ରେକର୍ଡିଂ, ଅଶ୍ଳୀଳ ସେଲ୍‌ଫି ଓ ଭିଡିଓ ହାତରେ ଲାଗିଛି । ଗିରଫ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ନ୍ୟୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ହୋଟେଲ୍‌ରେ ଆଉ ୪ ଜଣ ବାଂଲା ଯୁବତୀ ଥିଲେ । ସେମାନେ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ବଡ଼ କଥା ହେଲା ଯେଉଁ ଦଲାଲ୍‌ ଏମାନଙ୍କୁ ଏଠାକୁ ଆଣିଥିଲା ସିଏ ନୂଆବର୍ଷରେ ବେପାର ଜମାଇବା ଲାଗି ଦେଢ଼ ଶହ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରକୁ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ବିଶେଷ କରି ଏହି ବାଂଲାଦେଶୀ ରୂପଜୀବୀମାନେ ତାରକା ହୋଟେଲ୍‌ରେ ଡେରା ପକାଇଛନ୍ତି । ୪ ହଜାର ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦର ରହିଛି ।

ଯଦି କୌଣସି ଗ୍ରାହକ ରୂପଜୀବୀଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ବିଭିନ୍ନ ଆଡ଼େ ବୁଲିବାକୁ ଚାହିଁବେ ତାହାର ସୁବିଧା ବି ରହିଛି । ସେଥିପାଇଁ ଅଲଗା ଦାମ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଜଣେ ରୂପଜୀବୀଙ୍କୁ ଯଦି ଏକାଧିକ ବ୍ୟକ୍ତି ନେବାକୁ ଚାହିଁବେ ତେବେ ରାତିକୁ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ନୂଆବର୍ଷ ବେପାର ପୂର୍ବରୁ କାଳେ ପୁଲିସ୍‌ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ଧରି ଦେବ ସେଥିପାଇଁ ଦଲାଲମାନେ ସତର୍କ ରହିଛନ୍ତି । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ ଓ ସ୍ପା’ରେ କାମ କରିବାକୁ ନିୟୋଜିତ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ରୂପଜୀବୀମାନେ ବାଂଲାଦେଶରୁ ପ୍ରଥମେ କୋଲକତା ଓ ସେଠାରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସମେତ ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts