AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରେ ସିଏଏ ବିରୋଧୀ କଲେ ପଥର ମାଡ-ବନ୍ଦ କରାଗଲା ୨ଟି ଷ୍ଟେସନ

24/02/2020 at 3:31 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪।୦୨ – ସିଏଏ ବିରୋଧରେ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ପଥର ମାଡ କରାଯାଇଛି। ମୌଜପୁର ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ଗତକାଲି ସିଏଏ ସମର୍ଥକ ଓ ବିରୋଧୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ । ଆଜି ସିଏଏ ବିରୋଧୀ ପୁଣି ଷ୍ଟେସନ ଉପରେ ପଥର ମାଡ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏହାପରେ ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଲୁହ ବୁହା ଗ୍ୟାସ ପ୍ରୟୋଗ କରାଯାଇଛି । ମୌଜପୁର ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟସ୍ଥ କବୀର ନଗରରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏହି ଅଞ୍ଚଳ ମୁସଲିମ୍‌ ବହୁଳ ଅଞ୍ଚଳ ।

ଏହାପରେ ଜାଫରାବାଦ ଓ ମୌଜପୁର-ବାବରପୁର ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନକୁ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋ ରେଲ୍‌ କର୍ପୋରେସନ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

ରବିବାରରେ ଏହି ସ୍ଥାନରେ ଢେଲା ପଥର ମାଡ କରାଯାଇଥିଲା । ରବିବାରରେ ସିଏଏ ସମର୍ଥକ ଓ ବିରୋଧୀ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ । ମୌଜପୁରରେ ବି ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ପରସ୍ପର ଉପରେ ପଥର ମାଡ କରିଥିଲେ । ସିଏଏ ବିରୋଧରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଗୋଷ୍ଠୀ ସିଲମପୁର, ମୌଜପୁର ଓ ଯମୁନା ବିହାରର ରାସ୍ତା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା ।

ଏହାପରେ ସେଠାରେ ସିଏଏର ସମର୍ଥକ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ପରେ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲା ।

   Related Posts