scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଗାଡ଼ିକୁ ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ, ରାସ୍ତା ଉପରେ ୩ ପଲ୍‌ଟି ମାରି ପଡ଼ିଲା ବୁଦାରେ, ୨ ଭିଜିଲାନ୍ସ କର୍ମଚାରୀ…

17/09/2021 at 9:14 PM

ଖଲ୍ଲିକୋଟ, ୧୭/୦୯: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଗାଡ଼ିକୁ ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ ।ଫଳରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଗାଡ଼ି ଚଳାଉଥିବା ହାବିଲଦାର ସୁଶୀଲ କୁମାର ଖଟୁଆ ଓ ସେଥିରେ ବସିଥିବା ଭିଜିଲାନ୍ସର କଟକ ଅତିରିକ୍ତ ଏସ୍‌ପି ବେଣୁଧର ନାୟକ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ କଟକ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଅତିରିକ୍ତ ଏସ୍‌ପି ବେଣୁଧର ନାୟକ ବିଭାଗୀୟ ଟାଟାସୁମୋ ଗାଡ଼ି ନମ୍ବର OD 05 T 2387 ଯୋଗେ ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରି ବ୍ରହ୍ମପୁରରୁ କଟକ ଫେରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଡିମିରିଆ ନିକଟରେ ବ୍ରହ୍ମପୁରରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ଦିଲଦାର ନାମକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ ନମ୍ବର OD 02 BJ 7857 ଟାଟା ସୁମୋକୁ ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ବସଟି ଏତେ ଜୋରରେ ଧକ୍କା ମାରିଥିଲା ଯେ, ଟାଟା ସୁମୋ ତିନି ଥର ପଲଟି ମାରି ରାସ୍ତା କଡରେ ଥିବା ଏକ ଲଟା ବୁଦା ଭିତରେ ପଡିଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଅତିରିକ୍ତ ଏସ୍‌ପି ଶ୍ରୀ ନାୟକ ଓ ହାବିଲଦାର ଶ୍ରୀ ଖଟୁଆଙ୍କୁ ଗାଡ଼ି ଭିତରୁ ଗୁରୁତର ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ବାହାର କରି ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ପଠାଇଥିଲେ ।

ଖବରପାଇ ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଥାନା ପୋଲିସ ଦୁର୍ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।  ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିବା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ ସମେତ ଡ୍ରାଇଭର ଆଶୁତୋଷ ବିନ୍ଧାଣିଙ୍କୁ ଭେଜିପୁଟ ଫାଣ୍ଡିରେ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି । ସେପଟେ ଗୁରୁତର ଆହତ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ବ୍ରହ୍ମପୁରରୁ ଭିଜିଲାନ୍ସ ବିଭାଗର ଆଉ ଗୋଟିଏ ଗାଡ଼ିରେ କଟକ ପଠାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

   Related Posts