scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଝାଡଖଣ୍ଡରେ ନଦୀକୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ, ୨୫ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ବୁଡିବା ଆଶଂକା

5/08/2023 at 10:44 PM

ରାଞ୍ଚି: ଝାଡଖଣ୍ଡର ଗିରିଡିହରେ ଭୟଙ୍କର ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି । ରାଞ୍ଚିରୁ ଗିରିଡିହ ଯାଉଥିବା ଯାତ୍ରୀବାସୀ ବସ ନଦୀକୁ ଖସିପଡିଛି । ଉଦ୍ଧାରକାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମୃତାହତଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳି ନାହିଁ । ପୋଲିସ, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ମିଶି ଉଦ୍ଧାରକାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବସରେ ପ୍ରାୟ ୩୦ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଗିରିଡିହ କମିଶନର ଏବଂ ଏସପି ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ: ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରାକ୍ଟର-ଟ୍ରକ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କାରେ ଚାଲିଗଲା ୫ ଜୀବନ

ଖବର ଅନୁସାରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସଟି ରାଞ୍ଚରୁ ଗିରିଡିହ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲା । ତେବେ ବସଟି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ନଦୀକୁ ଓଲଟି ପଡିଥିଲା । ବସଟି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଯାଉଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ମୃତାହତ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କୌଣସି ସଂଖ୍ୟା ସାମନାସୁ ଆସି ନାହିଁ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବସ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ସେଠାରେ କୋଳାହାଳ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ହିଁ ପୋଲିସକୁ ଦୁର୍ଘଟଣା ବାବଦରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ବସରେ ଥିବା ୨୫ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ବୁଡିଥିବା ଆଶଂକା କରାଯାଉଛି ।

ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ରାଜ୍ୟର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବାବୁଲାଲ ମାର୍ଣ୍ଡି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଘଟଣା ଉପରେ ବାବୁଲାଲ ମାର୍ଣ୍ଡି ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

Also Read: ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା; ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ମୃତ

   Related Posts