oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

୧୭ ଅଗଷ୍ଟରୁ ସିଂହ ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରବେଶ କାରଣରୁ ହେବ ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟ ଯୋଗ, ଏହି ୫ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭ

17/08/2021 at 10:38 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୭/୦୮: ୧୭ ଅଗଷ୍ଟରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହ ସିଂହ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଯେଉଁଥିରେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥାନ କରୁଛନ୍ତି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦୁଇ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଗ୍ରହ ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିନ୍ତି ସେତେବେଳେ ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ । ଏହି ଯୋଗକୁ ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ଧରାଯାଏ । ସିଂହ ରାଶିରେ ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ଅଗଷ୍ଟ ୨୬ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ । ହେଲେ ଏହି ଯୋଗ ଆଉ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । କିନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ଅଧିକ ଲାଭ ହେବ ବୋଲି ଶାସ୍ତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ।ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ, ସେ ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ କଣ-

ମେଷ ରାଶି:

ବୁଦ୍ଧଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ତୁମର ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ବହୁତ ଭଲ ହେବ । ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ଭଲ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ । ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ । ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଅଗଷ୍ଟ ୧୭ ରୁ ଅଗଷ୍ଟ ୨୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ । ଏହି ଅବଧିରେ ସମାଜରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତୁମର ଭଲ କାମ ସହିତ ତୁମେ ସମାଜରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ । ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଏହି ଅବଧିରେ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ବହୁତ ଶକ୍ତି ରହିବ । ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ଲୋକମାନେ ତୁମର ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

କର୍କଟ ରାଶି:

କର୍କଟ ରୋଗୀମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅତି ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଚିନ୍ତାଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ବିନିଯୋଗରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ।

ସିଂହ ରାଶି:

ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ । କାରବାରରେ ଆପଣ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ପ୍ରଶାସନିକ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ । ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ ଅଛନ୍ତି କିମ୍ବା ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ।

   Related Posts