previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶୁକ୍ରବାର ବଜାର ମାନ୍ଦା, ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ନିଫ୍ଟି ଓ ସେନସେକ୍ସ
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୫୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବୃହତ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଜବତ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ
  • ||
  • କାଶ୍ମୀର ଘାଟି ଅଶାନ୍ତ, ପୁଣି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଆତତାୟୀ
  • ||
  • ଆଣବିକ ଦସ୍ତାବିଜ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ଚଢଉ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଲା ସତର୍କ
  • ||

ବୁଧଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ: ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ , ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭଲ ଦିନ

2/07/2022 at 10:17 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨।୦୭ : ବୁଧବାର ରାଶି ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜି ଜୁଲାଇ ୨ରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ଦିନ ବୁଧ ମିଥୁନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶି ଗୁଡିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶି ଗୁଡ଼ିକର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଉପରେ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ।ବୁଧ ମିଥୁନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ମେଷ ରାଶି-ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ । ଟଙ୍କା ଏବଂ ଲାଭ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଶୁଭ ହେବ ।ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ।

କର୍କଟ ରାଶି- ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବାରରେ ହୋଇପାରେ । ଅର୍ଥ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ବଢିବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ । ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହି ସମୟକୁ କମ୍ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

ବିଛା ରାଶି- ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଚାକିରିରେ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ସେଠାରେ ଅର୍ଥ-ଲାଭ ହେବ। ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ।ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ ।

ମୀନ ରାଶି- ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବାରରେ ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ । ବୈବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ।

   Related Posts