oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇରାନ ବିମାନରେ ବୋମା ଆତଙ୍କ ପରେ ହାଇଆଲର୍ଟ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅବତରଣ ଲାଗି ମିଳିଲାନି ଅନୁମତି
  • ||
  • ନଭେମ୍ବର ୩ରେ ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ, ଅକ୍ଟୋବର ୭ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପେଣ୍ଡାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୫ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମଣ୍ଡପରେ ପୂଜା ପାଉଛନ୍ତି ଦୁର୍ଗତିନାଶିନୀ, ପୀଠରେ ମହାନବମୀ ପୂଜା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୋମବାରଠୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୮ ପରେ ପୁଣି ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ପଦ୍ମପୁର ବିଧାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ, ୬୪ ବର୍ଷରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ବିଜୟ ରଞ୍ଜନ ସିଂ ବରିହା
  • ||

ଯୁବକଙ୍କ ନାରକୀୟ କାଣ୍ଡ: ବିଏସ୍ଏଫ୍ ଏସଆଇଙ୍କୁ ବେହୋସ୍ ହେବା ଯାଏଁ ବାଡେଇଲେ, ଏସ୍‌ଆଇଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପିଲାଙ୍କୁ ବି ଛାଡିଲେନି

22/12/2020 at 1:03 PM

ଯୋଧପୁର ୨୨/୧୨ : ରାଜସ୍ଥାନ ଯୋଧପୁର ଜିଲ୍ଲା ପିପାଡ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବିଏସଏଫ ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଜଣେ ଯୁବକ ଏମିତି ମାଡ ମାରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯୁବକ ନିଜ ସାଥିଙ୍କ ସହ ମିଶି ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପିଲାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ସେ ବେହୋସ ହେବା ଯାଏଁ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ। ଯୁବକମାନେ ଏସଆଇଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ତାଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବାଡେଇଥିଲେ। ଘଟଣା ଶୋଷିଲା ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଲୋକେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି।

ପୋଲିସ କହିବାନୁସାରେ, ସୋମବାର ଦିନ ବିଏସଏଫ ଏସଆଇ ବନ୍ନେ ସିଂହ ଛୁଟିରେ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ପରିବାର ସହ ପାଲଡି ଗାଁ ଯାଉଥିଲେ। ବସ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଆଉ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲା। ଯୁବକକୁ ସେ ବୁଝାଇବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ବୁଝିନଥିଲା ଓ ଅଭାଦ୍ରାମୀ କରିଥିଲା। ଫଳରେ ବନ୍ନେ ସିଂହ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ମାମଲା ଶାନ୍ତ କରାଇ ବସକୁ ଯିବାକୁ ଦେଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଯୁବକର କ୍ରୋଧ ଆହୁରି ବଢିଗଲା ଓ ସେ ଆଗକୁ ଯିବା ପରେ ନିଜ ସାଥିମାନଙ୍କୁ ଡ଼କାଇଥିଲା। ସେ ଏସଆଇ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ବସରୁ ଘୋଷାଡ଼ି ତଳକୁ ଆଣିଥିଲା ଓ ସେ ବେହୋସ ହେବା ଯାଏଁ ତାଙ୍କୁ ବାଡ଼େଇଥିଲା। ଏସଆଇଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପିଲାଛୁଆ ମଧ୍ୟ ଯୁବକର ହମଲାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ବନ୍ନେ ସିଂହର ସୁନା ଚେନ ମଧ୍ୟ ଛଡେଇ ନେଇଗଲେ। ସୂଚନା ପାଇ ପିପାଡ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ବନ୍ନେ ସିଂହ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା। ପୋଲିସ ଦୁର୍ବୁତ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

ପିପାଡ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବାବୁଲାଲ ରାଣା କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୋଲିସ ଟିମ ଦୁର୍ବୁତ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କରିବାକୁ ଏକ ଟିମ ଗଠନ କରିଛି ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଜାଗାରେ ଚଢ଼ଉ କରୁଛି। ଦୁର୍ବୁତ୍ତଙ୍କୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ମାମଲା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ନିଜେ ଏଠାରେ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହେଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ଯୋଧପୁର ଜିଲ୍ଲା ଗ୍ରାମୀଣ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହିଭଳି ଘଟଣା ଲଗାତାର ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଏହିଭଳି ମାରପିଟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ପଥଚାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାରପିଟ କରି ଲୁଟୁଥିବା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

   Related Posts