scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବିଏସଏଫକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା, ପଞ୍ଜାବ ସୀମାରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଡ୍ରଗ୍ସ ଓ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଜବତ

3/12/2022 at 9:55 AM

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼: ପଞ୍ଜାବ ସୀମାରେ ବିଏସଏଫକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା । ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗତିବିଧିକୁ ପଣ୍ଡ କଲା ସୁରକ୍ଷାବଳ । ଫିରୋଜପୁର ସୀମାରେ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଓ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାରକୁ ପଣ୍ଡ କରିଛି ବର୍ଡର ସିକ୍ୟୁରିଟି ଫୋର୍ସ । ପାକିସ୍ତାନ ପଟୁ ଡ୍ରୋନ୍ ଅନୁପ୍ରବେଶ ବେଳେ ମାରି ଖସାଇଛନ୍ତି ଯବାନ । ଏଥିରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ହେରୋଇନ୍ ସହିତ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଜବତ ହୋଇଛି ।

ପଞ୍ଜାବ ସୀମାରେ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଗତିବିଧି । ଡ୍ରୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଓ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର କାରବାର ଜାରି ରହିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଫାଜିଲ୍କା ଜିଲ୍ଲାର ଚୁରିଓ୍ବାଲା ଚୁସ୍ତି ନିକଟରେ ଶନିବାର ରାତିରେ ପାକିସ୍ତାନ ପଟୁ ଡ୍ରୋନ୍ ଅନୁପ୍ରେବଶ ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଥିଲା । ସୁରକ୍ଷାବଳ ଦେଖିବା ପରେ ଡ୍ରୋନ୍କୁ ମାରି ଖସାଇଛନ୍ତି । ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ବେଳେ ୭.୫ କିଲୋଗ୍ରାମର ୩ଟି ହେରୋଇନ ପ୍ୟାକେଟ୍ , ଗୋଟିଏ ପିସ୍ତଲ, ୨ଟି ମାଗ୍‌ଜିନ୍ ଓ ୯ଏମଏମର ୫୦ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଜବତ ହୋଇଛି । ଜବତ ହୋଇଥିବା ହେରୋଇନର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ହେବ ।  

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ପିରୋଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ବିଏସଏଫ ୫ଟି ରାଇଫଲ ଓ ୫ ପିସ୍ତଲ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଥିଲା । ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ବେଳେ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଦୁଇଟି ବ୍ୟାଗରୁ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ମିଳିଥିବା ସେନା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts