Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ବିଏସଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ଅଘଟଣ: ପେଟରେ ଗୁଳି ବାଜି ଯବାନ ଆହତ

10/01/2023 at 8:48 PM

ମାଲକାନାଗିରି ୧୦/୦୧: ଯବାନଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଜବାନ ଆହତ। ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ଏମଭି-୭୯ (MV-79-BSF) ସୀମା ସୁରକ୍ଷା ବଳ କ୍ୟାମ୍ପରେ ହୋଇଛି। ଖବର ଅନୁସାରେ, ଏନ ଭାସ୍କର ନାରାୟଣ ଦେବ ନାମକ ଜବାନ ବଗିଚାରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ କ୍ୟାମ୍ପ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯବାନଙ୍କ ସର୍ଭିସ୍‌ ରାଇଫଲ୍‌ ଗୁଳି ବାହାରି ତାଙ୍କ ପେଟରେ ବାଜିଥିଲା।

ଫଳରେ ଯବାନ ଜଣଙ୍କ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ। ତୁରନ୍ତ ଏନ୍‌ ଭାଷ୍କରଙ୍କୁ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରି ତାଙ୍କ ପେଟରୁ ଏକ ଗୁଳି ବାହାର କରିଛନ୍ତି। ଏବେ ଆହତ ଯବାନ ବିପଦମୁକ୍ତ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ସେପଟେ କ୍ୟାମ୍ପରେ କିପରି ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଲା ସେନେଇ ବିଏସଏଫ ଅଧିକାରୀ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts