AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର୨: CFSLର ସହାୟତାରେ ASI ଗୋପାଳ ଦାସଙ୍କ ହେବ ଭଏସ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ବସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ଭୁଲିଗଲେ ମାନବିକତା, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଦାରିଙ୍ଗବାଡି: ବାଇକ୍‌-କାର୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ପାଟଣା: ପୋଖରୀ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିପଡିଲା
  • ||

ଧରାପଡ଼ିଲା କୁକ୍ଷାତ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ; ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କାବୁକଲା ସ୍ୱତ୍ୱନ୍ତ୍ର ପୋଲିସ ଟିମ୍‌

21/01/2023 at 9:22 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୨୧/୦୧: ବୁଲେଟ ଗାଡ଼ିରେ ବୁଲି ବୁଲି ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବିକଛଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ। ଗ୍ରାହକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବେପାରୀ ଠାରୁ ଲୁଚା ଛପା କିଣୁଥିଲେ ଧଳା ଜହର। ଏପରି ଭାବେ ଭାବେ  ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ପଡ଼ିଗଲେ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ। ଗ୍ରାହକ ସାଜି ମାଡ଼ି ବସିଲା  ପୋଲିସ। ଅଭିଯୁକ୍ତର ପରିଚୟ ରଞ୍ଜନ ବେହେରା। ସେ ଏପରି ଏକ ଅପରାଧିକ ଘଟଣା ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି। କାମାକ୍ଷାନଗର ବଜାରର ମୁଣ୍ଡି ଦେଉଳି ଅଞ୍ଚଳ ବାସିନ୍ଦା। ଅଭିଯୁକ୍ତଠାରୁ ୨୪ଗ୍ରାମ ୩୫୦ମିଲିଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ ଜବତ ହୋଇଛି।  

ଖବର ଅନୁସାରେ, କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଏବେ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର କାରବାର ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ରଞ୍ଜନ ବହୁ ଚାଲାକିର ସହ ଏହି ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାର କରି ବାରମ୍ୱାର ପୋଲିସକୁ ଚକମାଦେଇ ଖସି ଯାଉଥିଲା।  ଫଳରେ ତାକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ ଜାଲ ବିଛାଇଥିଲା। ଏପରିକି ପୋଲିସ ଗ୍ରାହକ ସାଜି ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର କିଣିବା ପାଇଁ ରଞ୍ଜନକୁ ଜଣାଇଥିାଲା। ଫଳରେ ରଞ୍ଜନ କାମାକ୍ଷାନଗର ବାଇପାସରେ ବୁଲେଟସହିତ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଧରି ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ପୋଲିସର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍‌ ତାକୁ କାବୁ କରିଥିଲେ।

ତା ଠାରୁ ପୁଲିସ ୨୪ଗ୍ରାମ ୩୫୦ମିଲିଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର, ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ପେପର, ୩ହଜାର ୫ଶହ ଟଙ୍କା, ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ  ଓ ବୁଲେଟ ଜବତ କରିଛି। ସୂଚନା ଥାଉକି କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ ରଞ୍ଜନଭଙ୍କ ମା ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ବେପାର କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି ଢେଙ୍କାନାଳ ଏସଡିପିଓ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts