AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ମୋହନା ଦୁଇ ଭଉଣୀ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଭିଣୋଇ ଗିରଫ

2/10/2018 at 11:33 AM

ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲା ଆର.ଉଦୟଗିରି ଥାନା ଛେଳିଗଡ ଗାଁରେ ବାଡିକୁଅରୁ ୨ ଭଉଣି ସ୍ବପ୍ନା ଓ କିରଣର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣାର ଭିନ୍ନମୋଡ ନେଇଛି । ପ୍ରଥମରୁ ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏହା ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ହତ୍ୟାକାଣ୍ତ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି । ଆଜି ଆର.ଉଦୟଗିରି ଥାନାରେ ଆୟୋଜିତ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଏସ.ଡି.ପି.ଓ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ୨ ଝିଅକୁ ବାପା ପ୍ରମୋଦ ଆଚାରି ଓ ମା ରାଜେଶ୍ବରୀ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୂପ ଦେବାପାଇଁ ନିଜଘର ବାଡିରେ ଥିବା କୂଅରେ ପକାଇଦେଇଥିଲେ । ଆଜି ପୋଲିସ୍ ଭିଣୋଇ ଗଣେଶ ସାହୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଶନିବାର ସକାଳେ  ପୁଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଂତି କୁଅରୁ ମୃତଦେହ ଘଟଣାର ଛାନଭିନ କରୁଥିଲା । ଅନ୍ୟପଟେ ପ୍ରମୋଦ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସ୍ବପ୍ନାର ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଭାଙ୍ଗିଯିବାରୁ ୨ ଝିଅ କୁଅରେ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ସ୍ବପ୍ନାର ବିବାହ ଭୂବନେଶ୍ବରରେ ଠିକ ହୋଇଥିବାବେଳେ ନିର୍ବନ୍ଧ ମଧ୍ୟ ସରିଥିଲା । ତେବେ ତାଙ୍କ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ଜ୍ବାଇଁ ଗଣେଶ ଓ ଝିଅ ପ୍ରିୟା ଭାବି ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ପାଖକୁ ସ୍ବପ୍ନାର ଅଶ୍ଳିଳ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଠାଇବା ସହ ସ୍ବପ୍ନାର ଚରିତ୍ର ଠିକ ନୁହେଁ ବୋଲି ଗଣେଶ ଫୋନରେ କହିଥିଲେ । ଏସଂପର୍କରେ ଭାବି ଜ୍ବାଇଁ ପ୍ରମୋଦଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବରେ ଆଉ ରାଜି ନଥିବା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ଏହାପରେ ବାପା ଓ ମା ଭାଙ୍ଗିପଡିଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବାପା , ମା ୨ ଟି ଗ୍ଲାସରେ ବିଷ ଆଣି ୨ ଝିଅ ସ୍ବପ୍ନା ଓ କିରଣକୁ ପାଖରେ ବସାଇ ଏହା ତମେ ପିଇବ ନା ଆମେ ପିଇବୁ କହିଥିଲେ । ତେବେ ୨ ଝିଅ ବିଷପିଇଥିଲେ ବୋଲି ସ୍ବିକାର କରିଛନ୍ତି ବାପା , ମା । କିଛି ସମୟ ପରେ ବେହୋସ ଅବସ୍ଥାରେ ୨ ଝିଅକୁ କୂଅରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ ବାପା , ମା ।

ହତ୍ୟାକାରୀ ବାପା ଓ ମାଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଥିବାବେଳେ ଆଜି ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଭିଣୋଇ ଗଣେଶ ସାହୁଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି।

   Related Posts