ତୃତୀୟ ବିବାହରୁ ଅଲଗା ହେବେ ବ୍ରିଟିନି ସ୍ପିୟର୍ସ, ଜୋର ଧରିଲା ଚର୍ଚ୍ଚା

Published By : Prameya-News7 Bureau | April 01, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୧।୦୪: ହଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବ୍ରିଟିନି ସ୍ପାୟର୍ସ । ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତିନୋଟି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବାର ଗୁଜବ ମଧ୍ୟ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଗୁଜବ ଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ତର୍କ ସହିତ ଆସୁଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ ହଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସାମ ଅସଗରୀଙ୍କ ଅଲଗା ହେବା ବିଷୟରେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି । ବ୍ରିଟେନି ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁ ଜେସନ ଆଲେନ୍ ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ବିବାହ ବହୁତ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା। କାହିଁକି ନା ଏହା କେବଳ ୫୪ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିପାରିଲା।

-ହଲିଉଡରେ ଏଭଳି ଅନେକ ବିବାହ ହୋଇଛି । ବ୍ରିଟିନି ଏହାର ଏକମାତ୍ର ଉଦାହରଣ ନୁହେଁ। ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ହଲିଉଡରେ ଏପରି ଅନେକ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି । ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ ହୋଇ  କେବେ ଶେଷ ହୋଇଛି ତାହା ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନାହାନ୍ତି। ଏହିପରି କିଛି ଅନନ୍ୟ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିବା ।

-ଲାଟିନ୍ ଲଭର୍ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଇଟାଲୀୟନ ଅଭିନେତା ରୁଡଲ୍ଫ ଭାଲେଣ୍ଟିନୋ ୧୯୧୯ ମସିହାରେ ଆମେରିକୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାନ୍ ଆକର୍‌ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଥଟ୍ଟାଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ। ବିବାହର ୬ଘଣ୍ଟା ପରେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଥିଲେ। ହେଲେ ଉଭୟଙ୍କ ପରସ୍ପର ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ।

-୧୯୮୩ ମସିହାରେ ଜାସ୍‌ ଫିଲିପ୍‌ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ କେବଳ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିଲା। ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଜାସା ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଥିଲେ।  କିନ୍ତୁ ଏହି ହଲିଉଡ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିବାହ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥିଲା।

-କାରମେନ ଇଲେକ୍ଟ୍ରା- ଡେନିସ୍ ରୋଡମ୍ୟାନ୍- ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ସହିତ ଅଭିଜ୍ଞତା ସେତେ ଭଲ ନଥିଲା। ଅଭିନେତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ବିବାହ ୮୨ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କେବଳ ୯ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥିଲା।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.